Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

insallah canım bakalım aksam eve gidince baslangıcı yapıcam insallah bizlere de faydası olur geç gelen cevap :)

cnm tesekkur ederim Allah hepinize nasip etsin ama umutlanamiorm ben cokmerken sevinmek icin insallah sorun cikmaz
iyi düşün iyi olsun canım vesveselere sokup kendini stres yapma sakın varsa minik bebişine zarar verir Allah korusun hep olumlu düşün

minesu sırf senin için meraktan girdim canım suan tebrik ederim masallah ama bana kalırsa digital falan uğrasma git bi kan testi yaptır :)

iyi düşün iyi olsun canım vesveselere sokup kendini stres yapma sakın varsa minik bebişine zarar verir Allah korusun hep olumlu düşün

tesekkur ederim cnm ne cok.mrk edenim varmis iyiki varsinizz Allah cok belletmesin sizide tez zamanda dolsun göbüsleriniz kan testi icin bekleyecegim cnm haftaya vericm acele etmek istemiorm herseye hazirlikliyim

tesekkur ederim cnm ne cok.mrk edenim varmis iyiki varsinizz Allah cok belletmesin sizide tez zamanda dolsun göbüsleriniz kan testi icin bekleyecegim cnm haftaya vericm acele etmek istemiorm herseye hazirlikliyim
amin canım Rabbim isteyen herkese tez vakitte versin insallah sende iyiki varsın yeniyim bu topikte ilk gebelik mi senin? bekle madem Alllah ım gönlüne göre versin insallah

amin canım Rabbim isteyen herkese tez vakitte versin insallah sende iyiki varsın yeniyim bu topikte ilk gebelik mi senin? bekle madem Alllah ım gönlüne göre versin insallah
ilk canimmm :) sen ne zamandir istiosun cnm.presedi dnedin mi cnm ?

Bat dundu ama erken oluyodum 1 gun 2 canim hic agrim filan da yok goguslerimde dolgunluktan baska insallah vardir bebiss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…