Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Cnm ben guatrada baktrcam bide başka neye baktrsam
Prolaktinede baktir ben 8 ay önce düşük yaptim düşükten sonra hormonlara bakmadi dr 7 ay tedavi gördüm bu arada sonra dr degistirdim bakti hemen hormonlara prolaktin yüksek bu gebelige engel olur dedi .. Yani bosuna 7 ay tedavi gördüm

seieda sen düşük yaparken agrin oldu mu benim şimdi çok fena ağrım var tüm kasıklarimda sanki adet olacak gibi çok kötüyüm çok korkuyorum Allahim sen yardım et

Mrblar araniza yeni katıldım. Bende cok şükür5 yil sonra hamis kaldim önce klomen tedavisi olmadi 2 kez asilama olmadi 2 tüp bebek yaptirdim tutmadi okadar cok ilac kullandimki polip olustu onuda aldirdim ve artik hic bisey yaptirmayacagim ara vericem dedim ve bu yasadiklarimdan sonra ama icimde hep bi ümidim vardi bi gün olucak bende bu güzel mutlulugu yasayacagim allahım büyük banada nasip eder eyer hayırlısı ise ve sonunda oldu normal yolla hamis kaldim. Allahim tüm isteyenlere nasip etsin.

Umudunuzu kaybetmeyin bol bol dua edin. Hep buralarda yazilanlari okurdum esime dedimki bende hamis kalirsam bende yazicam bu güne kısmetmis.

Hayırlı olsun canım çok sevindim Allah hayirli zamanda mutlaka veriyor işte biz sabırsızlaniyoruz ne kadarlik evlisin

seieda sen düşük yaparken agrin oldu mu benim şimdi çok fena ağrım var tüm kasıklarimda sanki adet olacak gibi çok kötüyüm çok korkuyorum Allahim sen yardım et
Allah yardimcin olsun canm moralini bozma bi doktora git istersen. Bende 2 dusuk yaptim ama benim kanamadan sonra cok aşiri agrilarim olmustu. Ins kotu bisey yoktur.

Allah yardimcin olsun canm moralini bozma bi doktora git istersen. Bende 2 dusuk yaptim ama benim kanamadan sonra cok aşiri agrilarim olmustu. Ins kotu bisey yoktur.
Ben adetten bir gün önce ve adet 2,3,4 günleri idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı bugün beşinci gün kan testi yaptım 15 çıktı sonuç ne olacak bilmiyorum

Cnm ilk önce sakin ol ayaklarını sıcak tut ben şu an ağrıdan kıvranıyorm resmen normal duşuk kimyasaldan daha ağrısızdı bebek duşmuşt rahatlamştm kanamam çk yok ama ağrım çk minoset içiyormki hızlandrsm lasıp atsın diye ama gelmiyo yine ağrı kesici aldm bence uzulme kendini herşeye hazırla şekil A önünde bide bi anonce doktra gt şukur günümde adet oldm gunun geçtkç daha zor olur ağrn başldysa adet olursn sabaha inş bidaki aya kalırız hamile

Eşim ağrıdan kıvrandğm gördükçe tedavi olmadan çock denemicem acı çekmeni dayanamıyorm diyo

Sagol cnm inşallah allahim en kisa zamanda sizlere versin. 5bucuk yillik ewliyim zor bi hamilelik yaşıyorum hamile kaldigim günden beri yatıyorum önce kahverengi lekelenmem oldu hastaneye gittim progestan verdi dinlen dedi bi hafta sonra yani onceki günün aksami ağrım ve kanamam oldu eywah düşüyor diye gittik hastaneye bebek yok düşük yapiyorsun dedi dr sabah gel kürtaj ol dedi ewe geldik esimde bende agladik uzulduk sabah esimin kardesine msj attim oda ozel bi klinikte kadin dogum hemsiresi buraya gelin düşük sebebine baksinlar dedi gittik tabi kafamda tamamen bebek gitti dedim sira bize geldi iceri girdik drlari taniyor beni gecmis olsun üzülme bakalım sebebi ney alttan ultrason ile bakti ve iki kese gördü biri bos kanama ondandir dedi biri dolu ve kalp sesini dinlettin off ben o sira koptum hickira hickira agladim klinik basima toplandi herkes cok sevindi bizim icin mucije devam ediyo iki gunde çöktüm üzüntüden

Rabbim hayirlisiyla kucağına almayi nasip etsin insallah canim

sağlıkla kucağina al inş canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…