Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Geçmiş olsun canim. Minesuu Minesuu diyor ki bu tipine gelen hamile kalıyor inşallah bakalım hayırlı haberler alırız hepimiz de bebisim iz için gün saymalara başlarız. Denemek te fayda var soğan kürü nu canım nasip belli olmaz.
insallah canım bakalım aksam eve gidince baslangıcı yapıcam insallah bizlere de faydası olur geç gelen cevap :)

cnm tesekkur ederim Allah hepinize nasip etsin:KK66: ama umutlanamiorm ben cokmerken sevinmek icin insallah sorun cikmaz :KK43:
iyi düşün iyi olsun canım vesveselere sokup kendini stres yapma sakın varsa minik bebişine zarar verir Allah korusun hep olumlu düşün :KK66:

minesu sırf senin için meraktan girdim canım suan tebrik ederim masallah ama bana kalırsa digital falan uğrasma git bi kan testi yaptır :)

iyi düşün iyi olsun canım vesveselere sokup kendini stres yapma sakın varsa minik bebişine zarar verir Allah korusun hep olumlu düşün :KK66:

tesekkur ederim cnm ne cok.mrk edenim varmis iyiki varsinizz:KK19: Allah cok belletmesin sizide tez zamanda dolsun göbüsleriniz :KK66::KK73: kan testi icin bekleyecegim cnm haftaya vericm acele etmek istemiorm herseye hazirlikliyim:KK51::eek:

tesekkur ederim cnm ne cok.mrk edenim varmis iyiki varsinizz:KK19: Allah cok belletmesin sizide tez zamanda dolsun göbüsleriniz :KK66::KK73: kan testi icin bekleyecegim cnm haftaya vericm acele etmek istemiorm herseye hazirlikliyim:KK51::eek:
amin canım Rabbim isteyen herkese tez vakitte versin insallah sende iyiki varsın yeniyim bu topikte ilk gebelik mi senin? bekle madem Alllah ım gönlüne göre versin insallah

Bat dundu ama erken oluyodum 1 gun 2 canim hic agrim filan da yok goguslerimde dolgunluktan baska insallah vardir bebiss

X