Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Düsugün mu var canim ? Bende iki kayiptan sonra aklim basima geldi kan pihtilasmasi cikti ..

Bir 7 haftalk duşuk şimdide kimyasal canım kaç günde sonuçland testlerin bu ay çalşmalara başlamam lazım :) elimi çabuk tutup kendi doğum gunumde doğm yapmak istyorm bidaha ele geçmez :)

Bir 7 haftalk duşuk şimdide kimyasal canım kaç günde sonuçland testlerin bu ay çalşmalara başlamam lazım :) elimi çabuk tutup kendi doğum gunumde doğm yapmak istyorm bidaha ele geçmez :)
Hahaa saglikli olsun da gec olsun :) benimde ilk kimyasal ikinci 7+3 de kaybettim.. Sonuclar 30 gunde cikiyor arastirma hast.de benim bayrama denk gelmisti 40ı buldu :) iki testi karsilamiyor devlet ben ilk pihtilasmayi yaptirdim 15 gun sonra kromozom analizini ..

Üniversite hastanesinde yaptrcam cnm bende ilk pıhtılaşmya baktrcam inş bişy çkmaz pıhtılaşmada olrsa iğne yada aspirin falan şeker gibi yutarım valla

Yok değilim cnm
Dr kontrolunde degilsen ov.testide kullanmiyorsan cidden agri yumurtlamaya isaret oluyor .. sen yinede bugunu de degerlendir ne olur ne olmaz
Damdan düser gibi girdim konuya bilmiyorum gecmisinizi o yüzden söylediklerinize göre yorum yapiyorum ..

Üniversite hastanesinde yaptrcam cnm bende ilk pıhtılaşmya baktrcam inş bişy çkmaz pıhtılaşmada olrsa iğne yada aspirin falan şeker gibi yutarım valla
Aspirin kolayda igne 9 ay boyunca biraz zorlu süreç ..
Yeter ki hayirlisiyla gelsinlerde kucagimiza alinca unuturuz herseyi

QUOTE="Al_pi, post: 44011616, member: 599868"]Hahaa saglikli olsun da gec olsun :) benimde ilk kimyasal ikinci 7+3 de kaybettim.. Sonuclar 30 gunde cikiyor arastirma hast.de benim bayrama denk gelmisti 40ı buldu :) iki testi karsilamiyor devlet ben ilk pihtilasmayi yaptirdim 15 gun sonra kromozom analizini ..[/QUOTE]

Sende ne çıktı kuzum peki spermlerle alakalı olabilir mi bu duşk ya napmak lazm acep yedim ben kafayı valla

Aspirin kolayda igne 9 ay boyunca biraz zorlu süreç ..
Yeter ki hayirlisiyla gelsinlerde kucagimiza alinca unuturuz herseyi

Cnm bebeğimin acısı 4 aydır içimde kalbi atarak duştu bu acıyı yaşamak daha zor kıçımdan daha kıymetli sızlansamda gider yaptrrm meleğim geldi yeterki

Sende ne çıktı kuzum peki spermlerle alakalı olabilir mi bu duşk ya napmak lazm acep yedim ben kafayı valla[/QUOTE]
Kan pihtilasmasi cikti iste.. Kromozomlar temiz sükür esimle ilgilide testler yapildi oda temiz ama hala bebis yok ! Demekki zamani gelmemis ..

Cnm bebeğimin acısı 4 aydır içimde kalbi atarak duştu bu acıyı yaşamak daha zor kıçımdan daha kıymetli sızlansamda gider yaptrrm meleğim geldi yeterki
Benimkinde de kalp atisi vardi dr asla dusmez bu dedi ama beslenemedigi icin pihtidan dolayi düştü..

Sende ne çıktı kuzum peki spermlerle alakalı olabilir mi bu duşk ya napmak lazm acep yedim ben kafayı valla
Kan pihtilasmasi cikti iste.. Kromozomlar temiz sükür esimle ilgilide testler yapildi oda temiz ama hala bebis yok ! Demekki zamani gelmemis ..[/QUOTE]

Ama kafan rhat cnm olur oluncada napcağını biliyosn bn deniyorm oluyo dırmuyo buda acı

Kan pihtilasmasi cikti iste.. Kromozomlar temiz sükür esimle ilgilide testler yapildi oda temiz ama hala bebis yok ! Demekki zamani gelmemis ..

Ama kafan rhat cnm olur oluncada napcağını biliyosn bn deniyorm oluyo dırmuyo buda acı[/QUOTE]
En kisa zamanda git 3 dusugum var de kimyasal vs katma senden belge vs istemiyorlar bazen kimyasallari saymiyorlar kese olan dusukmus cunku .. ben dra yalan soyledim 3 dusuk dedim yaptirdim testlerimi .. Illa canimiz 3 defa yanacak ki baksinlar misss..

Ama kafan rhat cnm olur oluncada napcağını biliyosn bn deniyorm oluyo dırmuyo buda acı
En kisa zamanda git 3 dusugum var de kimyasal vs katma senden belge vs istemiyorlar bazen kimyasallari saymiyorlar kese olan dusukmus cunku .. ben dra yalan soyledim 3 dusuk dedim yaptirdim testlerimi .. Illa canimiz 3 defa yanacak ki baksinlar misss..[/QUOTE]

Ole yapcam zaten cnm :) zorlıcam sınırları

Dediğin gibi olabilir canim

canm yumurtan catlamiyormuydu senin benim catliyor gulen yuzumu ctf cizgimi gordum ilac bende cok bas agrisi yapti salingunu ictigimde. bide burnum kanadi valla. son ilacida icsem kurtulsam dusmustur zaten yuksek degildi bakalim hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…