Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Evet canım bugün beşinci gün ilk uc gunde test yaptım hepsi çok silik çizgi çıktı
tatlım 5 ten yüksek oldumu değer gebelik var diyorlar ama takip etmek gerekiyor..inşallah hayırlısıyla yükselir seninde değerin.geç döllenmiş olabilir normalde adet gecikmesi olunca 3 4 haftalık oluyo 300 500 ama dediğim gibi inşallah geç döllenmedir sen dikkat et kendine ve dr tarfından takip ediliyosan önereceği ilaçlara başla :)

Bende yarin yapcam
Kuzum dun 10. Gundu yaptim test aksam yaptim negatif cikti yarin tekrar yapcam varsa cikar herhalde belirtiye gelirsek her ay gibi bu ayda belirti var tabi yine kirmizilari gorucem kesinbide 3 kere kan geldigini gordum ruyamda iki ruyayi yerlesme kanamsi olarak gordum digeri de adet kanamasi

adet kani gormek bebege yorulur cnm.insallah vardir. benim hic belirtim yok. ama umutsuzim bendee hayirlisi olsun

Kızlar benim bugün sol kasigim çok agriyor belim bile vuruyor ağrısı. Yumurtlama günüm de bitti. Niye acaba

Benim kan testi sonucu 15 çıktı sizce nasıl

Cnm bnm sevinipte yıkılan bi insan olarak testini kontrol et benm duştu ikinci değerde idrarda değerim 3 ken bile çıktı sakın kızlar buna aldanmayın erken gebelik testi olmayanlarda bile 20 lik değer falan hikaye 10 dk sonra hayalet bi şekilde çıkıp artk kandan başka bişye bakmam gunum geçmeden

cnm yarin son ilacimi icicem adet olursam 3. gun tkrar gidicm hormonlara bakticm doktor gel demisti sen de durumlar nasil ??
Benim bitti ilac coktan adetin 3.gunü igneye basladim dr bakalim demedi bende hic hatirlatmadim artik kolum delik desik oldu diye umarim düsmüştür ama ilac cok etkili diyor herkes hemen dusmustur diyorlar ..Bakalim cteside catlatma ignemi vuruldum gerisi takdir-i ilahi canim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…