Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

geçmiş olsun canım ..dilerim sende hayırlısıyla kavuşursun bebişine..bunu cok sık duyar oldum progestan eksikliğini ilacını düzenli kullanman gerekiyor aksatmadan.
çok tesekkür ederim Rabbim isteyen herkesi tez zamanda kavustursun ins bebişine peki bu ilacı düzenli kullanıp hamile kalabilen olmus mu bilgin var mı canım?

kesinlikle aynı fikirdeyim cnm zaten biri hastanede biri evde oldu

çok tesekkür ederim Rabbim isteyen herkesi tez zamanda kavustursun ins bebişine peki bu ilacı düzenli kullanıp hamile kalabilen olmus mu bilgin var mı canım?
canım ben gebe kaldığımda dr ilk verdiği ilaçtı bu düşmesin tutunsun diye..birde o dönem progestan bakmıstı benim 10 üzerinde cıkmıstı genelde 10 altı olunca düşük ihtimali var diyordu dr. günde 3 defa vermişti.bir arkadasım anlatmıstı tedavi sonunda gebe kalınıyormus.

Geçmiş olsun canim. Minesuu diyor ki bu tipine gelen hamile kalıyor inşallah bakalım hayırlı haberler alırız hepimiz de bebisim iz için gün saymalara başlarız. Denemek te fayda var soğan kürü nu canım nasip belli olmaz.

bende kullanmıstım ondan 1 ay boyunca ama işte uygun olmuyor takip edemiyordum bıraktım..sanırım her gün aynı saatte yapılması gerekiyormuş..inşallah işinize yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…