Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ay canım benim ya aynı durumdayız ben olmadım ama negatif
regl belirtisi falan hiç yoksa , akşam bidaha test yap bence. bide yarın akşam falan, gözlemle. pazartesi de kan ver bence.

yani 1 gün 2 gün geçti diye sevinince hayal kırıklığı oluyo anlıyorum temkinli olup gözlem yapmak da fayda var..

Sabah yaptım negatif çıktı artık bende beklemiyorum yani olsa zaten testte gözükmez miydi

Ay canım y bende de kahve leke geldi sanırım bende hasta olucam

Kızlar sikmayin canınızı daha önümüzde çok zaman var bu ay hep beraber bekliyelim birbirimize tavsiyeler verelim umudumuzu yitirmeyelim yeni batlar kaç

kizlar ovulasyon testinyani yumurtlama testi sabah idrariyla yapilmaz. saat 10 ve aksam 8 e kadar yapilmasi gerekir. gebelik testinsabah ilk idrarla yapilir. ikisini karistirmayin.

Adetin gecmeden ümit kesme az önce arkasimla konustum adeti gecikince 7 gün boyunca test yapmis hep negatif cikmis 7. Gun doktora gidip hamile olduğunu ogrenmis pozitifi ancak 8. Gün görmüş düşün yani
Ins cnm ya dunden beri mide bulantisi ve karn agrisi çekiyorum üşuttum galiba bu sabah yaptm negatif.gerci bu ay ilk defa biraktik korunmayi o yuzden hemen olmayabilir sonucta iki yildir korunuyoruz

Ins cnm ya dunden beri mide bulantisi ve karn agrisi çekiyorum üşuttum galiba bu sabah yaptm negatif.gerci bu ay ilk defa biraktik korunmayi o yuzden hemen olmayabilir sonucta iki yildir korunuyoruz
Ilac kullanarak korunmaysa birkac ayi bulabiliyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…