Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Sagol canim benim ama ben daha sevinemiyorum çünkü doktor kesin birsey diyemedi 2 günlük gecikmem var tek sevincim o birde kesin yok dememesine seviniyorum. 2 hafta bekleyelim dedi ama bir hafta daha gelmezse kesin hamileyim derim artik çünkü ilk kez 31 gün oldu hala âdet im gelmedi. Birde atesim hala yüksek :)))))
olumlu düşünelim olumlu olsun :))) inşallah öyledir cnm :KK54:

kızlar benim bat bugün ama gelmedi :KK43: dün bi kahve akıntı oldu sancım vardı bütün gün ama sökülemedi gitti. şimdi bugün olmazsa yarın falan olursa ovulasyon tarihlerim de kayıcak mı :KK43:

GEcen ay 32 gun sonra oldun demi. Bu ay kacinci gundesin peki ?
Canim gecen ay ki gecikmeye gore hesaplarsam dun olmam gerekiyordu. Ama normalde ben 25 gunde bir oluyodum ona gore hesaplarsam c. Tesi olmaliydm yani kafam iice karisti benimde yaa cok fenalardayim adliyede calisiyorum gelen mahkumlar illallah etmis durumda benden

Kızlar yarın adet olmam gerek bakalım olacak mıyım... İnşallah bebiş gelir adet olmam...

Simdi başlıyorum hikayemi anlatmaya. Sabah test yaptım negatif cikti. Bende kadin doguma gittim Allah tan randevusuz gidebildim. Bu arada ben Almanya da yaşıyorum. Türkiye deki gibi gebelik icin kan testi falan yapılmıyor burda cok garip. Doktora tüm belirtilerimi anlattim sonra alttan ultrason ile muayene etti ve suan için birsey demek daha erken ne var diyebilirim ne de yok diyebilirim dedi. ( tabi benim almanca yeterli olmadigindan esim tercüme ediyor ) doktor birde bir kelime soylemis onda kalinlasma var demis Türkçe ye cevirdigimizde rahim duvarinda kalisma oluyor ki, inşallah öyledir o hamilelikte olur. 2 hafta sonraya randevu verdi. Bebek varsa o zaman görürüz dedi. Bu arada esimede suandan itibaren hamileymis gibi davranip şunları yesin bunlari yemesin diye birseyler söyledi. Sonuc bu kizlar
inşallah hamilesindir.. çok sevindim..

Canim gecen ay ki gecikmeye gore hesaplarsam dun olmam gerekiyordu. Ama normalde ben 25 gunde bir oluyodum ona gore hesaplarsam c. Tesi olmaliydm yani kafam iice karisti benimde yaa cok fenalardayim adliyede calisiyorum gelen mahkumlar illallah etmis durumda benden
Simdi geçen ayki hesaba göre dun oman lazimsa bugün 33. Günün. Bu durumda ilk kez bukadar uzun gecikmen var demektir. Insallah iyi haberlerini aliriz. Test yapmaktan korkma negatif ciksa da herzaman dogru cikmayabiliyor. Gec döllenme idrara veya kana karismama v.s v.s bak bana sabah test yaptim negatif çıktı ilk kez bukadar gecikmem var doktora gittim gebelik varda diyemem yokda diyemem dedi. Ama bu saattten itibaren hamileymissin gibi yaşamaya devam et dedi tek tesellim adet gecikmem

Simdi geçen ayki hesaba göre dun oman lazimsa bugün 33. Günün. Bu durumda ilk kez bukadar uzun gecikmen var demektir. Insallah iyi haberlerini aliriz. Test yapmaktan korkma negatif ciksa da herzaman dogru cikmayabiliyor. Gec döllenme idrara veya kana karismama v.s v.s bak bana sabah test yaptim negatif çıktı ilk kez bukadar gecikmem var doktora gittim gebelik varda diyemem yokda diyemem dedi. Ama bu saattten itibaren hamileymissin gibi yaşamaya devam et dedi tek tesellim adet gecikmem
Aksam cikista bi test aliyim o zaman tsk ederim

X