Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

bn test yaptım ikinci çizi var azda olsa bn perşembe tekrar yapıcm durum göre doktrdan önce kan tahlili yaptırırım
cnmm nasil bu kadar sabirli olabiliosun yaaa ben ve benim gibiler adetten 10 gun once test yapmaya baslioruz:KK66:)). ama senin 19 gun gecmis arti iki cizgi cikmis ve sen persembe gunu diosun hala. Allahimmm bu nasil sabir... kosssss doktora kosssssssss :anneadayı::KK55::KK55:

negatif :) demek bende çıkmıyormuş bu kadar erken diye umut etmeye devam :)
bn geçen ay eylül 10 da test yapmıştım negatifti yarım saar sonrada ağrısız adet geldi ertesi gün ağrılarjm başlamştı bnm gibi olanda varmı acba merk ediodum okdr sabırsızdım :)

cnmm nasil bu kadar sabirli olabiliosun yaaa ben ve benim gibiler adetten 10 gun once test yapmaya baslioruz:KK66:)). ama senin 19 gun gecmis arti iki cizgi cikmis ve sen persembe gunu diosun hala. Allahimmm bu nasil sabir... kosssss doktora kosssssssss :anneadayı::KK55::KK55:
nedenmi adet gelmeden 8 gün önce başladım oda yetmediadetin gelmediği ikinci günü kan testi 0 iki gün sonr idrar testi negatif 17sinde... 10.gün yine negatif 19nda 12. gün kan tahlili 0.100cnm oyuzden neden acele etmediğimi anlıormusun? bugun 19 deil 20ymiş ayrıca o_O

bazı kişilerde bat bu kadar süre önce bakıp çıkan olmuş.. adetten çok sonra çıkan da olmuş.. ben de deneyip kendim göreyim bende nasıl dedim :) yaptım negatif görünce rahatladım demek beklemem gerekiyormuş.. artık her an test yapsam bende de erken çıkar mı diye düşünmekten kurtuldum. :)

bn geçen ay eylül 10 da test yapmıştım negatifti yarım saar sonrada ağrısız adet geldi ertesi gün ağrılarjm başlamştı bnm gibi olanda varmı acba merk ediodum okdr sabırsızdım :)
cnm bence senin ki gec dollenme. bizim akrabanin 2 ay teste belli olmadi. kissten koktu dusun kanda bile zar zor cikti 2. ay nasil olduysa artik. bence kan tahlilini vermelisin bekleme ama sen bikirsin genede. ah ahha ben olcm hastanede yatar kalkarim yahuuu ayy cok mrk ettim seniiii giiiii:KK45::KK17::KK55::KK53:

noldu senin test ?
Simdi başlıyorum hikayemi anlatmaya. Sabah test yaptım negatif cikti. Bende kadin doguma gittim Allah tan randevusuz gidebildim. Bu arada ben Almanya da yaşıyorum. Türkiye deki gibi gebelik icin kan testi falan yapılmıyor burda cok garip. Doktora tüm belirtilerimi anlattim sonra alttan ultrason ile muayene etti ve suan için birsey demek daha erken ne var diyebilirim ne de yok diyebilirim dedi. ( tabi benim almanca yeterli olmadigindan esim tercüme ediyor ) doktor birde bir kelime soylemis onda kalinlasma var demis Türkçe ye cevirdigimizde rahim duvarinda kalisma oluyor ki, inşallah öyledir o hamilelikte olur. 2 hafta sonraya randevu verdi. Bebek varsa o zaman görürüz dedi. Bu arada esimede suandan itibaren hamileymis gibi davranip şunları yesin bunlari yemesin diye birseyler söyledi. Sonuc bu kizlar

Slm kızlar 2 senedir bebek istiyorum ama yok olmuyor bu 3. Kasım olacak inşallah bu Kasım gelir bebişim :)

Simdi başlıyorum hikayemi anlatmaya. Sabah test yaptım negatif cikti. Bende kadin doguma gittim Allah tan randevusuz gidebildim. Bu arada ben Almanya da yaşıyorum. Türkiye deki gibi gebelik icin kan testi falan yapılmıyor burda cok garip. Doktora tüm belirtilerimi anlattim sonra alttan ultrason ile muayene etti ve suan için birsey demek daha erken ne var diyebilirim ne de yok diyebilirim dedi. ( tabi benim almanca yeterli olmadigindan esim tercüme ediyor ) doktor birde bir kelime soylemis onda kalinlasma var demis Türkçe ye cevirdigimizde rahim duvarinda kalisma oluyor ki, inşallah öyledir o hamilelikte olur. 2 hafta sonraya randevu verdi. Bebek varsa o zaman görürüz dedi. Bu arada esimede suandan itibaren hamileymis gibi davranip şunları yesin bunlari yemesin diye birseyler söyledi. Sonuc bu kizlar
Canim tebrikk ederim cok sevindimmm:)))

Arkadaslar merhaba. Galiba ben kafayi yemek uzereyim. Bu hamilelik durumu beni cok fazla etkilemeye basladi. Normalde regl donemlerim hep duzenlidir. Hatta 27 gunun ustune ciktigini hic hatirlamiyorum. Ancak gecen ay resimden de goruceginiz gibi 5 gunluk bi gecikme sonrasi regl oldum. Bu ayda dun olmam gerekiyordu bu gecikmeye gore 30 gunden hesapladigimda. Duzenli adetime gore ise 6 gun geciktim. Test yapmaya korkuyorum. Her hangi bir belirtimde yok. Sadece goguslerim sis, bu da adet doneminde olan normal belirti. Sizce birkac gun daha beklemeli miym yardimci olursanz cok sewinirim

Eklentiler

• image.png
    image.png
    149,3 KB · Görüntüleme: 50
Canim tebrikk ederim cok sevindimmm:)))
Sagol canim benim ama ben daha sevinemiyorum çünkü doktor kesin birsey diyemedi 2 günlük gecikmem var tek sevincim o birde kesin yok dememesine seviniyorum. 2 hafta bekleyelim dedi ama bir hafta daha gelmezse kesin hamileyim derim artik çünkü ilk kez 31 gün oldu hala âdet im gelmedi. Birde atesim hala yüksek :)))))

Arkadaslar merhaba. Galiba ben kafayi yemek uzereyim. Bu hamilelik durumu beni cok fazla etkilemeye basladi. Normalde regl donemlerim hep duzenlidir. Hatta 27 gunun ustune ciktigini hic hatirlamiyorum. Ancak gecen ay resimden de goruceginiz gibi 5 gunluk bi gecikme sonrasi regl oldum. Bu ayda dun olmam gerekiyordu bu gecikmeye gore 30 gunden hesapladigimda. Duzenli adetime gore ise 6 gun geciktim. Test yapmaya korkuyorum. Her hangi bir belirtimde yok. Sadece goguslerim sis, bu da adet doneminde olan normal belirti. Sizce birkac gun daha beklemeli miym yardimci olursanz cok sewinirim
Canim istersen bir test yap ama olumsuz cikarsa üzülme sakin sonucta kanda verebilirsin. Bazen gebelik olsa dahi testlerde cikmayabiliyor hemen

X