Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

:))) kaç haftalık olduğunu kan değerinden ve keseden doktor anlayacak artık sen bunları düşünme:) tadını çıkar bu güzel haberin Allah hayırlı haberlerle bebişini sana getirsin
daha bnm için kesin haber deil bu cnm perşembe tekrar yapayım bi duruma göre yaptrcm kan testini

Kızlar ben ağustosta 6 sında geçen ay ayın 30 u Regl oldum acaba geçmesi için 30 unu mu beklemem lazım

2 gün daha nasıl bekleyeceksin sabır işi :) benim bat 9 gün var şimdiden çıldırma noktasına geldim :)
bende öleydim kuzum ama grçen hafta aldım azımın payını 8inde adet olmam lazmdı olmadım 9nda test yaptırdım çıkmadı 0 sıfır çıktı net bir sıfır virgülsüz
.19nda tekrar yaptırdım 0.100 çıktı. pazartesi salı yumurta akı gibi akıntım vr kırmızı ince çizgi bi akıntım vardı peçeteye geliodu. çarşamba sadece yumurta akı devam etti. perşembe cuma düzensiz yani perşmbe ikindiye kadr kahverengi leke cuma sabahtan ikindiye kadr kahverngi lekem vardı sonra sarıya döndü cumartesi sarı olarak devam etti .pazar sulu açık kırmızı kan olarak peçeteye silince gelen bi akıntım oldu öğleden sonra sarıya döndü dünde sarı akıntım vardı akşam yine o sulu kanın daha açığı bi kanım oldu yine ssrıya dönünce sabah dayanamyıp yaptım testi

geç döllenme falan mı oldu acaba yumurtlama takibi falan yapmış mıydın

geç döllenme falan mı oldu acaba yumurtlama takibi falan yapmış mıydın
yapmadım yumurtlama takşbi gibi hiç bi takıntım olmadı olaydı kafayı sıyırırdım herhal ayrıca mide bulantım var üç gündür ve mide yanmam var iki gündür

hayrlısı cnm midem fena yanıo yaa
canım internette mide yanmasıyla ilgili şunu buldum.

'Midem yanıyor ne yapabilirim nasıl kurtulurum yada yediklerim ağzımdan geri geliyor diyorsanız aşağıda vereceğimiz birkaç öneri ile ilgili sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

1- Mide yanmasına yada yediklerinizin ağzınızdan geri gelmesine karşı en etkili yöntem 1 Çay kaşığı Bi Karbonat'ı ( Karbonat yada Yemek sodası olarakda anılır ) bir miktar su ile almak olacaktır. Eğer midenizdeki yanma devam ediyorsa yarım saat sonra aynı işlemi bir kez daha tekrarlayabilirsiniz.

2- Bir adet muz yemeniz yada bir bardak nane çayı içmenizde gastrik asit'e karşı etkilidir. Ama Bi karbonat kadar etkili değildir. '

yapmadım yumurtlama takşbi gibi hiç bi takıntım olmadı olaydı kafayı sıyırırdım herhal ayrıca mide bulantım var üç gündür ve mide yanmam var iki gündür

biz ilk kez denedik bu ay :) ben de yapmadım takip falan düzenli zaten adetim. bende 3 gündür falan bazı belirtiler var ama gidip geliyor. umarım psikolojik değildir. bu kadar erken belirti olmaz diyen de var olur diyen de var okuduğum kadarıyla.. bilemedim bekleyeceğiz galiba başka yolu yok :)

ilk denediğim ay aklıma geldi senin durumundaydım ama ne oldu sonunda adet oldm hatta gecikmeli şekilde oldu psikolojikman etkilenmiş bu ay çok fazla yaşadım herşeyi çok değişik ama hiç mide yanması ve bu saydığım akıntıları yaşamadım yani psikolojik deyip geçtim ama dayanamayıp yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…