Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kizlar bisiy soracagim. simdi benim yumurtlamama 7 gun falan var adetimin 8 gunu hergun ovu testi yapiorm. sormak istedigim su. esime de dedim 10 gun ilkskiye girmeyecegiz. kaldi 7 gun ovu tedtinde cift cizgiyi yakaladigim gun iliskinolck. 10 gun de baya sperm birikir mi sizce. bi de bu sekilde denicm
cnm böle olmaz ki ya iki günde bir yada üç günde bir yapın kalitesini arttırmaz düşürebilirde okdr zaman

Aynen 10 gun cok uzun süre iki gunde bir iliskiye girin esinin kalitesi dusebilir cünkü spermin yenilenmesi gerekiyor .Zaten denk gelirse yine tutar sperm rahimde 3 gün canlı kalıyor yine de tutma ihtimali var

kizlar bisiy soracagim. simdi benim yumurtlamama 7 gun falan var adetimin 8 gunu hergun ovu testi yapiorm. sormak istedigim su. esime de dedim 10 gun ilkskiye girmeyecegiz. kaldi 7 gun ovu tedtinde cift cizgiyi yakaladigim gun iliskinolck. 10 gun de baya sperm birikir mi sizce. bi de bu sekilde denicm
Canim 5. Gunden sonra sperm kalitesi düşüyormus 5 gunden faxla ara vermeyin

Bende bugün aldim 37 çıktı atesim o_O......... Kizlarr derecesi olanlar olcersenuz sevinirim.

ya iyiki sormusumm ozaman. 5 gun ara verelim ozaman. esimde varikosel var spermi 40 milyon sayisi arttar diye 10 gunluk biriksin diye demistim demek kalitesi dusuyor ;( kendimce yontem bulmustum akli sira :KK43:

ya iyiki sormusumm ozaman. 5 gun ara verelim ozaman. esimde varikosel var spermi 40 milyon sayisi arttar diye 10 gunluk biriksin diye demistim demek kalitesi dusuyor ;( kendimce yontem bulmustum akli sira :KK43:
araştır yinede sen cnm

X