Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

MissMervee MissMervee bat ne zamandi cnmm dikkat et kendine yukselir o bebegim ikingun sonra tekrar verr daha batin gelmedi kizz battan sonra milletin 100 falan cikioo

KIZLARRRRRR BAZILARINIZ YADIRGAYABİLİR AMA BENİM ARKADAŞ VAR BURSADA OLE TELEFONLA KONUSURKEN SINI SORDUM ODA KOLU AGRIYODU HOCAYA GITTI IYI OLDU DEDI BENDE DEDIM BU HOCA NELERE BAKIYOR BAN DEDI HERSEYE AMA BENIM BEBK ISTEMEMLE ILGILI HIC KONUSMADIM BEN BU KIZLA NEYSE BEN DEDIM BANA BAKTIR BI USTUMDE MUSKA FALAN YAPAN VARMI DIYE HOCA BAKMIS BENI ARADILAR ARKADASIM HOCA DIYOK SENIN USTUNDE MUSKA YOK SEN COCUK ISTIYON COCUK OLMUYOR ESINDE SIKINTI VAR SPERMLERI TUPLERE GITMEDEN OLÜYOR DEMESİNMİİİ BEN AZIM ACIK KALDIM RESMEN VE HALA ŞOKTAYIM DOKTORA GİTSİN OLKUR COCUKALRI DEMİŞ AYY KAFAYI YİCEKTİM YA K BAKMAYIN UZUN OLDU BİRAZ AZ ÖNCE OLDU YA

MissMervee MissMervee kuzum bak erken gebelik testi yaptın hep pozitifi gördün gebeliğin var geç dollenme tahminim dr git zamanla diycek zaten sana aynı anda test yapıyorduk bnmkiler koyu çıkıyordu ben kalitesiz test kullanıyordum sonuç olarak bnm yüksek ise erken dollenem tahminimce doğruda hamilesin ve değerler zamanla yükselecek içini ferah tut o çizgi gökten inmedi yavrum o değerde boş bi değer değil

KIZLARRRRRR BAZILARINIZ YADIRGAYABİLİR AMA BENİM ARKADAŞ VAR BURSADA OLE TELEFONLA KONUSURKEN SINI SORDUM ODA KOLU AGRIYODU HOCAYA GITTI IYI OLDU DEDI BENDE DEDIM BU HOCA NELERE BAKIYOR BAN DEDI HERSEYE AMA BENIM BEBK ISTEMEMLE ILGILI HIC KONUSMADIM BEN BU KIZLA NEYSE BEN DEDIM BANA BAKTIR BI USTUMDE MUSKA FALAN YAPAN VARMI DIYE HOCA BAKMIS BENI ARADILAR ARKADASIM HOCA DIYOK SENIN USTUNDE MUSKA YOK SEN COCUK ISTIYON COCUK OLMUYOR ESINDE SIKINTI VAR SPERMLERI TUPLERE GITMEDEN OLÜYOR DEMESİNMİİİ BEN AZIM ACIK KALDIM RESMEN VE HALA ŞOKTAYIM DOKTORA GİTSİN OLKUR COCUKALRI DEMİŞ AYY KAFAYI YİCEKTİM YA K BAKMAYIN UZUN OLDU BİRAZ AZ ÖNCE OLDU YA
cnm her sey Allahtan olur insallahhhh kizzz bak doktorda umutluymusss :KK66: hocalar bilio canm

kizlar bisiy sorcam iki ay ust uste sag taraftan yumurtlama olurmuuuuuuuuuuuu ?????????

Allah var gerisi boş kuzum inanma sen presed kullan kocanın sorunu da olabilir ama bunun için hacı hoca olmak gerekmiyor ufacık sorundan da çocuk olmuyor bi dr git sor yine de için rahat etsin dicem ama nasıl sorucaksınız

X