Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar nerden anlatayim ne anlatayim bilemedimki dün gece azcik özet gecmistim.. siz sorun ben soyleyim. Kocis sok oldu. Mektubu okuyunca şaşırdı. Şaşkın şaşkın yuzume bakip kaldi sonra sarilmalar mucuk mucuk falan. Odada 2 tur atıp. Gercek demi dedi. .. evettt dedim. Neyapsakki yarin doktora mi gitsek. Simdimi gitsek dedi:KK48: mektuptan önce bebekten habersizdi o sıra pastayı cikardim ilk senemiz diye tek mum. Ohhh dedi hepsini yerim dedim süpriz daha bitmedi mektubun oldugu paketi verdim yok artik bukadari fazla dedi çünkü yemege baslamadan nirmal hediyesini de vermistim kocisin başı döndü dakka başı benden bir atraksiyon geliyor diye. Mektup degilde onuda hediye sanmis. Bunuda seneye acayim dedi. Zirla açtı bakti mektup oku oku sonra dank etti agzi kulaklarinda. Tabi pastayı da ancak 1 dilim yiyebildi heyecandan öyle iste
:) güzel bi gece olmuş aybi bnm ki kalas gerçi ilk bebekte halıda takla atıyordu şapşik :KK70: sonradan öyle çok etkili olmuyor :KK70:

tunaydin canlarimm. ben gece uyuyamiom huzursuzlukran kafayi yicem. :KK43: aglamaktan gozlerim sismisss tek gozumle yaziorm size :) Annesiym Annesiym kuzum sabah is mis olmadi tahtali koye gitmis gibi uyumusum sabah gel yapalikm dedi ama ben de heves bi kere kactiiiiiiiiiii. artik cok gec :KK66: yumurtlamamin geccmesini beklicm ona cocuk mocukkkl yokkkkkkk:KK62:
Aha geldi yine sinirlerimizi zıplatmaya kuzum ndn yapıyon bole pireye kızıp yorgan yakıyon gunlerin geçti mi ? Kaçırdın mı

Aha geldi yine sinirlerimizi zıplatmaya kuzum ndn yapıyon bole pireye kızıp yorgan yakıyon gunlerin geçti mi ? Kaçırdın mı
gecmedi daha gecmesini beklicm:KK62: neyse bisverin beni. kiz milleti niye ayartion senn temmuz annelerine gelin adinizi yazdirin falan. valla keserimm haaa:KK59:

Kizlar nerden anlatayim ne anlatayim bilemedimki dün gece azcik özet gecmistim.. siz sorun ben soyleyim. Kocis sok oldu. Mektubu okuyunca şaşırdı. Şaşkın şaşkın yuzume bakip kaldi sonra sarilmalar mucuk mucuk falan. Odada 2 tur atıp. Gercek demi dedi. .. evettt dedim. Neyapsakki yarin doktora mi gitsek. Simdimi gitsek dedi:KK48: mektuptan önce bebekten habersizdi o sıra pastayı cikardim ilk senemiz diye tek mum. Ohhh dedi hepsini yerim dedim süpriz daha bitmedi mektubun oldugu paketi verdim yok artik bukadari fazla dedi çünkü yemege baslamadan nirmal hediyesini de vermistim kocisin başı döndü dakka başı benden bir atraksiyon geliyor diye. Mektup degilde onuda hediye sanmis. Bunuda seneye acayim dedi. Zirla açtı bakti mektup oku oku sonra dank etti agzi kulaklarinda. Tabi pastayı da ancak 1 dilim yiyebildi heyecandan öyle iste
ne güzell yaa inşallah bizimde yüzümüze güler Allahh...
bu arada Minesuu Minesuu Annesiym Annesiym merve_mm merve_mm hepinize dua ettim namazda isimlerinizi bu şekilde söledim anlaşılmıştır inşallahh..:KK66:

gecmedi daha gecmesini beklicm:KK62: neyse bisverin beni. kiz milleti niye ayartion senn temmuz annelerine gelin adinizi yazdirin falan. valla keserimm haaa:KK59:
Kız testi var zartı zurtu var takip ederler aşkolsun hem ben gittim noldu sizi bıraktım mı uyus:KK66: ill gozağrımsınız nan :KK15:

Kız testi var zartı zurtu var takip ederler aşkolsun hem ben gittim noldu sizi bıraktım mı uyus:KK66: ill gozağrımsınız nan :KK15:
sus kizz ayartma kimseyiii zaten tek kalcm burdaaa nere kadar burda olcksinzz yarin bulantilariniz baslarr sonra sizi gore cennetlik cok alistim sizee gercekte tanidigim insanlar gibisijiz hatta daha yakinnn canlarimmm:KK19:

sus kizz ayartma kimseyiii zaten tek kalcm burdaaa nere kadar burda olcksinzz yarin bulantilariniz baslarr sonra sizi gore cennetlik cok alistim sizee gercekte tanidigim insanlar gibisijiz hatta daha yakinnn canlarimmm:KK19:
Valla cnm oğlumda 9 ay kustum yine topikteydim vefalıyımdır ordakiler vefasız çıktı koptuk inş biz baki kalırız :KK66:

Ayyy Rabbimm bizede nasip eder inşallahh yaa nasıl heveslendm ne qüzel bişe yaa :-)

ne güzell yaa inşallah bizimde yüzümüze güler Allahh...
bu arada Minesuu Minesuu Annesiym Annesiym merve_mm merve_mm hepinize dua ettim namazda isimlerinizi bu şekilde söledim anlaşılmıştır inşallahh.ALLAH RAZI OLSUN CNM BENİM BAK ŞİMDİ BİŞE ANLATCAM BAZILARINIZ YADIRGAYABİLİR AMA BENİM ARKADAŞ VAR BURSADA OLE TELEFONLA KONUSURKEN SINI SORDUM ODA KOLU AGRIYODU HOCAYA GITTI IYI OLDU DEDI BENDE DEDIM BU HOCA NELERE BAKIYOR BAN DEDI HERSEYE AMA BENIM BEBK ISTEMEMLE ILGILI HIC KONUSMADIM BEN BU KIZLA NEYSE BEN DEDIM BANA BAKTIR BI USTUMDE MUSKA FALAN YAPAN VARMI DIYE HOCA BAKMIS BENI ARADILAR ARKADASIM HOCA DIYOK SENIN USTUNDE MUSKA YOK SEN COCUK ISTIYON COCUK OLMUYOR ESINDE SIKINTI VAR SPERMLERI TUPLERE GITMEDEN OLÜYOR DEMESİNMİİİ BEN AZIM ACIK KALDIM RESMEN VE HALA ŞOKTAYIM DOKTORA GİTSİN OLKUR COCUKALRI DEMİŞ AYY KAFAYI YİCEKTİM YA K BAKMAYIN UZUN OLDU BİRAZ

X