Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar nerden anlatayim ne anlatayim bilemedimki dün gece azcik özet gecmistim.. siz sorun ben soyleyim. Kocis sok oldu. Mektubu okuyunca şaşırdı. Şaşkın şaşkın yuzume bakip kaldi sonra sarilmalar mucuk mucuk falan. Odada 2 tur atıp. Gercek demi dedi. .. evettt dedim. Neyapsakki yarin doktora mi gitsek. Simdimi gitsek dedi:KK48: mektuptan önce bebekten habersizdi o sıra pastayı cikardim ilk senemiz diye tek mum. Ohhh dedi hepsini yerim dedim süpriz daha bitmedi mektubun oldugu paketi verdim yok artik bukadari fazla dedi çünkü yemege baslamadan nirmal hediyesini de vermistim kocisin başı döndü dakka başı benden bir atraksiyon geliyor diye. Mektup degilde onuda hediye sanmis. Bunuda seneye acayim dedi. Zirla açtı bakti mektup oku oku sonra dank etti agzi kulaklarinda. Tabi pastayı da ancak 1 dilim yiyebildi heyecandan öyle iste

tunaydin canlarimm. ben gece uyuyamiom huzursuzlukran kafayi yicem. :KK43: aglamaktan gozlerim sismisss tek gozumle yaziorm size :) Annesiym Annesiym kuzum sabah is mis olmadi tahtali koye gitmis gibi uyumusum sabah gel yapalikm dedi ama ben de heves bi kere kactiiiiiiiiiii. artik cok gec :KK66: yumurtlamamin geccmesini beklicm ona cocuk mocukkkl yokkkkkkk:KK62:

X