Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Allah var gerisi boş kuzum inanma sen presed kullan kocanın sorunu da olabilir ama bunun için hacı hoca olmak gerekmiyor ufacık sorundan da çocuk olmuyor bi dr git sor yine de için rahat etsin dicem ama nasıl sorucaksınız
EŞİMİN SPERMLERİ SIKINTILI CNM O YÜZDEN İNANDIM HAREKETLERİNDE SAYISINDA BIRAZ SIKINTI VARDI

EŞİMİN SPERMLERİ SIKINTILI CNM O YÜZDEN İNANDIM HAREKETLERİNDE SAYISINDA BIRAZ SIKINTI VARDI
Siz presed jel alın bu sorununa çözüm olacaktır bak altaylım hemen hamiş kaldı :KK66: ben inanıyorum burda oyle aman aman sorunu olan kmse yok sadece zamanlama hatası ve psikolojik olarak olmuyor

Minesuu Minesuu EVET BENDE ŞOKA GİRDİM VE SEVİMDİM Bİ YANDAN OLUCAK DİYE ALLAHIM İNŞALLAH MİNESU BEN mavis_61 mavis_61 AYNI ANDA OLURUZ :)) EYLÜL TOPİĞİNİ AÇARIZ
kizz olur yaa mavisten senden annesyimden bunay ujurtluyum gecen ayda altaylim merveaydin cilek kokusu arda arda hamislik haberini vercksiniz dedim oylede oldu. daha cilek kokusu belli degil ama olsun :))))) kendimden hic emin degilim :)) sanki 4 5 ay daha zaman varmis gibime gelio :KK43:

Siz presed jel alın bu sorununa çözüm olacaktır bak altaylım hemen hamiş kaldı :KK66: ben inanıyorum burda oyle aman aman sorunu olan kmse yok sadece zamanlama hatası ve psikolojik olarak olmuyor
ALDIM JELİ CNM YUMURTLAMA GÜNÜ KAÇIRDIM DİE KULANMADIM BU AY CNM ALDIM YOKSSA

OLUR AŞKO BEN DE IKI AY SAĞ TARAFTAN YUMURTLADIM
bu ay gec yumurtlucm cok sukur 11. gunumdeyim bugun. gecen ay 11. gunde yumurtladim ama saglikli yukurtladigimi sanmiorm. bakalim bu kacinci ay olck beklemedeyim bi de korkuuyormm ya yukurtlamassam diyee :KK43:

kizz olur yaa mavisten senden annesyimden bunay ujurtluyum gecen ayda altaylim merveaydin cilek kokusu arda arda hamislik haberini vercksiniz dedim oylede oldu. daha cilek kokusu belli degil ama olsun :))))) kendimden hic emin degilim :)) sanki 4 5 ay daha zaman varmis gibime gelio :KK43:
BENDE SENDEN EMİNİM SANKİM NE :))) OLUMLU ALCAZ HABERLERİ İNŞALLAHHHH

bana presedd jel demeyin dun ne kadar zorlandiysam yatakta bi oraya bi buraya yattim kaplumbaga gibi yarim saat ugrastim sokmak icin belim agrimiss hala da agriyooo:KK34:

MissMervee MissMervee kuzum bak erken gebelik testi yaptın hep pozitifi gördün gebeliğin var geç dollenme tahminim dr git zamanla diycek zaten sana aynı anda test yapıyorduk bnmkiler koyu çıkıyordu ben kalitesiz test kullanıyordum sonuç olarak bnm yüksek ise erken dollenem tahminimce doğruda hamilesin ve değerler zamanla yükselecek içini ferah tut o çizgi gökten inmedi yavrum o değerde boş bi değer değil
Can'ım pazartesi kese görmeye giderim direk hastaneye

Altaylimm ve merveaydın tebrik ediyorum sizleri rabbim tez vakitte bizlere de nasip etsin burada sizlerin hamilelik haberini almak bile insanın yüzünde tebessüm oluşturuyor yüreğini hoplatiyor sizin adınıza çok sevindim siz hamilesiniz kimin duasınin kabul olacağını bilemezsiniz bizlere de dua edin lütfen umutlarım tükenmeden gel bebeğim lütfen :-((

Altaylimm ve merveaydın tebrik ediyorum sizleri rabbim tez vakitte bizlere de nasip etsin burada sizlerin hamilelik haberini almak bile insanın yüzünde tebessüm oluşturuyor yüreğini hoplatiyor sizin adınıza çok sevindim siz hamilesiniz kimin duasınin kabul olacağını bilemezsiniz bizlere de dua edin lütfen umutlarım tükenmeden gel bebeğim lütfen :-((
Sağol canım benim dualarim hep buradaki arkadaslarima zaten senin icinde dua ederim tabiki. Rabbim tez zaman da sana ve burdaki tum arkadaş larima bebek müjdesi versin inşallah. Amin.

X