Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Sor kuzum olurmu öyle sey. O dedigin akinti gülen yüzden 2 yada 3 gün önce geldi
tamam cnmm benim de 29 ekimde yumurta ami gibi olmustu ama ogun yumurtlamamistim 1 ya da 2 kasim da yukurtlamisimm ne yazikki 29 undan sonra hic iliski olmadi demek ondan olmamiss:KK12:

canm cok sorunsoruyorm kusura bakma. bi de yumurta aki gibi akinti oluoya o ne zaman oldu sen de ??? gulen yuz ciktiginda mi yoksa once mi ????????????????????
Kiz minesuu bende de gelio o yumurta aki gibi sumuk gibi akinti ama 14 15 inci gun gelio ama yumurtlama 19 20 sinde oluyo. Ben bi kistas diiilim tabi cunku ben tembel bir tavugum :KK70:

Kiz minesuu bende de gelio o yumurta aki gibi sumuk gibi akinti ama 14 15 inci gun gelio ama yumurtlama 19 20 sinde oluyo. Ben bi kistas diiilim tabi cunku ben tembel bir tavugum :KK70:
kizz zaten o akinti geldikten 2 3 gun snra yumurtluon altaylimda oyle olmus ben de de oyle oldu. kacirmisim zaten bu ayy. ama bu ay cok caliscmm cokkk :-)

kizz zaten o akinti geldikten 2 3 gun snra yumurtluon altaylimda oyle olmus ben de de oyle oldu. kacirmisim zaten bu ayy. ama bu ay cok caliscmm cokkk :-)
Calis bakalim hayirlisi olsun allahtan. Bi ara preseedi aldigin linki de bana gondersene kiz 1 gunde gelmis dedin ya burdan link verilmiyosa ozelden de gonderebilirsin :))

tembel tavukkkkkk:KK70::KK70::KK70:
Ay evet doktora gittigimde sormustu soylemistim bazen 30 gun bazen 32 bazen 29 kadin hic benim bu durummu ciddiye almamisti. Insallah ciddiye alinmayacak biseydir. Bazi arkdslar yazio ya yumurta tembelligi varmis bende klomen vb. Kullandim diye... yoksa doktora kizarim ben :KK34:

tamam cnmm benim de 29 ekimde yumurta ami gibi olmustu ama ogun yumurtlamamistim 1 ya da 2 kasim da yukurtlamisimm ne yazikki 29 undan sonra hic iliski olmadi demek ondan olmamiss:KK12:
Yumurta (ami) hahahahaaa sen ölme nasl qüldümm aki yazcana ami yazmıssın qüldürdün beniii :KK70: :KK70:

Ya kızlar balon gibi Şiştim ya gobegim 3 aylık gibi bata 6 var nie böyle oldum çok rahatsız hissediyorum kendimi :KK43:

X