Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar ya benim adet olacak gibi sancım var arada gelip gidiyor sizde de öyle mi
Adet belirtileriyle aynıymışş canım kötü düşünmee... türk lokumu vardı hatırlıosan onunda böle sancıları falan olmuştu hatta parça falan geldi demişti ama meğer hamileymişş.. korkma..

kızlar bi tablo hazırladımm.. burdan takip edelim herkesin günlerini.. herkes söylesin bilgilrini not edeyim..

HADİ BAKALIMM GÜZEL HABERLERLE GELL..
tabloyu uzun zamandir dioduk cnm da benntelden giriorm kimse de yapmadi. bat 15 aralik :KK66:

Benm batta 9 aralık
kizz ayni oldukkk aramizda 6 gun mu olck ama ben 32 gune gore 15 dedimm belki yine bu ay gibi 27. gunumdee gelirse sat 12 aralik:KK50: bu arada presed sayfasinda okudum presed yerine yukurta aki sıkıolarmis vajinaya oda tutuomus:KK48: sanirim presedin icinde de yunurta aki varmiss:eek:

kizz ayni oldukkk aramizda 6 gun mu olck ama ben 32 gune gore 15 dedimm belki yine bu ay gibi 27. gunumdee gelirse sat 12 aralik:KK50: bu arada presed sayfasinda okudum presed yerine yukurta aki sıkıolarmis vajinaya oda tutuomus:KK48: sanirim presedin icinde de yunurta aki varmiss:eek:
Kiz yok artık bir o kalmıştı :eek::rolleyes:

X