Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

:))) benim o kadar cok diil heralde canim sen neden oyle oldun ne yedin ne ictin :))) saka bi yana regl oncesi odem oluyoruz ya vucut yarim beden buyurmus yaaa
Canım herzaman ki şeyler yiyip ictiklerim neden bilmiyorum değişik hiçbir şey yok ama Şiştim yaklaşık 10 gündür boyleyim regl öncesi hiç bu kadar olmamıştım ve daha 6 gün var :KK43:

Kız var y sende de amma sabır var ay ben olsam çatlardım ortadan ikiye hemen yapardım testi :) maşallah iyi sabrediyon
:)) sabirliyimdir cnm boga burcuyum ben :) bide hayal kirikligi olcak diye de cok korkuyorum acikcasi hep olumsuzluklar dolaniyo kafamda.. o yuzden 1 hafta kaldi bata bekliyom bekliyom ve bekliyom :KK16:

kiz 7 gun olmusbdaha tembel tavugun yumurtlamasinaa yapsa da cikmaz kiii hele bi 10 gun olsun anca cikarrr :KK66:) simdi test yapar varsada cikmaz uzulur sonra :KK66:
Aynen oyle :)) hayirlisi olsun kizlar ya hepimiz icin :)) ama birsuru sey ogrendim son 1 ayda bu forumda vallahi her bir bilgi icin hepinize ayri ayri tesekkur ederim canlarim :KK200:

kizzz altaylimm altaylimm surda 4 g yaziyoryaa oraya kadar mi cektin jelii ama en azi 4 g yazan degil miiiiiiiiiiiii ??????? valla ben bunu yaoana kadar basinizin etini yerim haberiniz olsunnnn :KK17::KK17:

Eklentiler

• 20151123_220136.jpg
    20151123_220136.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 33
X