Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

mavis_61 mavis_61 tatlimmm zaten yumurtlamadan onceki gun birliktelik olmuss sperm zaten 3 gun yasio bozmaa moralinii tutacaksaa bir damladan bile tutuo. insallahhh tutmustur :KK66:

onun daha vardi galiba 2 gun sonra oda yaparr anammm hamissiniz gi ben bile heycanlandim sizi dusunemiomm :KK70: @altaylim esine soylendin miii:KK55:
Yok kuzum söylemedim yrn tekrar test yapcam ondada ciksin ozaman emin olcam bugün yaptigim ucuz bir testi. Yarın erken gebelik testi yapcam inşallah oda pozitif cikarsa yrn aksama süpriz yapcam çünkü yrn bizim ilk nikah tarihimiz imzayı atali 1 yıl oluyor. Anlamlı bir günde soyleyim diyorum :KK66:

Can'ım bilmiyorum ama o adetime 9 gün var diyor bence yanlış hesapladı 9 gün olmasına imkan var mı? Benim 3 günüm kaldı ya kan testini Nasıl yaptırcam kafamda deli sorular :)) devlet hastanesi acili yapmıyormuş
kizz cilek kokusu senden 1 hafta sonra yumurtladi o yuzden 8 gun falan kaldi onun :KK66:

Yok kuzum söylemedim yrn tekrar test yapcam ondada ciksin ozaman emin olcam bugün yaptigim ucuz bir testi. Yarın erken gebelik testi yapcam inşallah oda pozitif cikarsa yrn aksama süpriz yapcam çünkü yrn bizim ilk nikah tarihimiz imzayı atali 1 yıl oluyor. Anlamlı bir günde soyleyim diyorum :KK66:
oooo supermissz kizz bencedee hadi masallah diyelimm kendne dikkat ettt :KK66:

O zman senin kızın olacak :))) benim de sol kasığım pıt pıt ediyor sol kasık erkek sağ kız demek :KK66:ay bide benim de belirtim yok kız dedim ama ben size
Ona takılmayın cicim bnm oğlan da kızda sol kasıktaydı buda solda :) erkek kızın tek belirtisi erkek erken canlanıyor oynuyor karında kız geç bnm oğlan 2,5 aylık oynadı kız 4 aylık inş belirtileri zamanla deriz birbirimize ben kusmamdan da anlarım cinsiyeti 2sinide dun gibi hatırlıyorum :)

X