Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

altaylimm altaylimm anlat nelr yaptin bu ayy iliskoden sonra kac dknyattin herseyii bilmek istiormmm . sira sende :KK19::KK70:
Anlatayim canim.....
1. Ilk olarak hamilelik hazırlığına adetin 3. Günü basladim bal+tarçın+çörek otu kuru ile 10 boyunca yedim
2. Isi şansa bırakmamak icin ovulasyon testi kullandim ( clearblue digital mor kapakli )
3. Yanip sönen yüzü gördüm gunden sonra 2 günde 1 iliski
4. Sabit yüz cikinca ogun ve ertesi gün birliktelik
5. Sabit yüz den önceki ilişkide ve sabit yüz ve sonraki gün preseed jel i kullandim
6. Ayaklar her defasında duvara dayandi tabiki :KK66:
7. Dusumu hep sabah aldım özellikle kalkmadim yataktan
8. Bol bol dua ettim ( özellikle kenzül arş duasını )
Stres yaptim mi evet yaptim.
Başka soru varsa cvp larim kızlar

Kizlar nerdesin diye sormussunuz burdayim ama yogun calisiuorum bakamadim az once okudum.. benim yunurtlamam sizden gec oldugu icin test yapmamin bi anlami yok haftaya yaparim heralde :KK43:( beni unutmayin nolur hamile kalinca :KK43:( MissMervee MissMervee altaylimm altaylimm Minesuu Minesuu ve unuttugum digerleriii
İçimden bi ses çok ileri ayıyordun diyor ovu testi yaptın mı Can'ım. 8 gün var ise 1 aralık mı bat yok Can'ım bu ay olmamış oluyorsun.

benimde şu 2 aydır 29 ve 30. gün gelmeye başladı adet bilen varmı ilaç neyim kullanmıom

Altaylım cicim sat neydi senin bebişim
Canim gecen ay 28 ekimde âdet oldum. Normalde 29 gunde bir adet olurdum gecen ay hamileyim diye kendi kendime tribe girmistim :KK48: o yüzden ilk kez 32 gün sonra adetim gelmisti. Bu ay tekrar 29 gün dersek perşembe benim bat günüm oluyor galiba ?

cidden diyorum herkesin şu 1-2 aydır günleri uzuyo galiba noluyo bu hormonların herkesin?

Sağol canım valla sizin ısrarı nizla yaptım testi yoksa yrn yapacaktim gaza geldim hemde korkuyordum
Günün geçmiş mıydı canım hayırlı olsun vlben sağlık ocağına gittim ama cesaret edip yapamadım sonuç husran olur diye korktum

Canim gecen ay 28 ekimde âdet oldum. Normalde 29 gunde bir adet olurdum gecen ay hamileyim diye kendi kendime tribe girmistim :KK48: o yüzden ilk kez 32 gün sonra adetim gelmisti. Bu ay tekrar 29 gün dersek perşembe benim bat günüm oluyor galiba ?
Bende geçen ay 28 de adet oldum tahmini doğumlarımız aynı mervede aynı :) ağustos 4 görünüyor doğum ama temmuzda ederiz gününde doğmaz hiçbir bebek 2016 temmuz annelerine listeye eklettir kendini bende eklettim mervişte ekletsin gebe arkadaşlar sat göre hesaplayıcıdan baksınlar anneler topiğide iyi herkes gebelik sıkıntılarını paylaşıyor gün gün iyi oluyor burası baştacımız zaten bacılarımızı bırakmak yok :)

Hislerim yanıltmadı bak hadi daha iyi haberlerini bekliyoruz kuzum olası bi gebelik varsa zaten az buçuk çıkıyor şekil A :)
Benim hakkimda da bişey hisset nolur adetim cuma günü ben bugün kan vercem dedim cesaret edemedim olumsuz olur diye korktum küçük sivilcem de çıktı büsbütün korktum testten

Benim hakkimda da bişey hisset nolur adetim cuma günü ben bugün kan vercem dedim cesaret edemedim olumsuz olur diye korktum küçük sivilcem de çıktı büsbütün korktum testten
Sivilce bnm de çıktı halada çıkıyor ona takılma bence kana erken zaten az günün var sıradan bi test yap paylaş bzle canim ıns bebeğin seninledir

Kizlar nerdesin diye sormussunuz burdayim ama yogun calisiuorum bakamadim az once okudum.. benim yunurtlamam sizden gec oldugu icin test yapmamin bi anlami yok haftaya yaparim heralde :KK43:( beni unutmayin nolur hamile kalinca :KK43:( MissMervee MissMervee altaylimm altaylimm Minesuu Minesuu ve unuttugum digerleriii
kizz unuturmuyuzz senii anamm benim bataa daha 20 gun varrr :KK70: daha yumurtlamadim bilere. ay herkess hamile olunca bana da stres bastiii unut oldu vallahiii imsallahhhh hepimizzz hamileee kalirzzz:anneadayı:

Korkma diyecegim ama bende korka korka yaptım. Iyiki yapmisim diyorum simdi. Dun hic aklimda yoktu sabah baya düşündüm sonra aldım testi yap gitsin dedim

Slm kızlar bata 6 gün var bugün test yaptım öylesine negatif :KK43: üzüldüm ama daha günü var belki

Anlatayim canim.....
1. Ilk olarak hamilelik hazırlığına adetin 3. Günü basladim bal+tarçın+çörek otu kuru ile 10 boyunca yedim
2. Isi şansa bırakmamak icin ovulasyon testi kullandim ( clearblue digital mor kapakli )
3. Yanip sönen yüzü gördüm gunden sonra 2 günde 1 iliski
4. Sabit yüz cikinca ogun ve ertesi gün birliktelik
5. Sabit yüz den önceki ilişkide ve sabit yüz ve sonraki gün preseed jel i kullandim
6. Ayaklar her defasında duvara dayandi tabiki :KK66:
7. Dusumu hep sabah aldım özellikle kalkmadim yataktan
8. Bol bol dua ettim ( özellikle kenzül arş duasını )
Stres yaptim mi evet yaptim.
Başka soru varsa cvp larim kızlar
tesekkurlerrr cnmmm benimm inaallah Allah kucagina almayi nasip etsin :KK66: bal corek otu ben kullanmadim yaa :KK43: kizzz folikasiti ihmal etmeeeee

X