Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Evet kizlar illaha belirti aramayın olmayadabiliyormus. Belki alakasız ama dün meme ucum hafif acı ile kaşıntı arası oldu birde hatirladigim kısa süreli gobek içi batma oldu. Birde sag kasigimin ici pir pir ediyor gibi geliyordu ama cok az. Bunlar belirtimi bilmiyorum. Gecen ay daha cok vardı âdet oldum bu ay az ve kısa süreli olunca umydum yoktu. Tek umudum ettigim duaydi okadar
O zman senin kızın olacak :))) benim de sol kasığım pıt pıt ediyor sol kasık erkek sağ kız demek :KK66:ay bide benim de belirtim yok kız dedim ama ben size

O zman senin kızın olacak :))) benim de sol kasığım pıt pıt ediyor sol kasık erkek sağ kız demek :KK66:
Paralı iyide alıyorlar kıçı kırık bi sağlık kabini var bizim burds sordum elli lira dedi veremem valla 4 gün daha bekler dr giderim oraya gitsin para keseyi görürüm diye düşündüm hem
yuh diyorum yani acilde almıyorlar mı kız :)

uleynnnnnn noluooo burdaaa dagilinnnnn:KK59:@Annesiym gec kalmis sayilmazssin kuzumm hemenn gitt all preseedi cnm.
altaylimm altaylimm kuzummmm hic sasirmadim valla biliordummm hamile oldugunu :KK66: presedde ise yaramis masallahhh. kizz cok sevindimmm yaaaa Allah tamamina erdirsinnn insallah bizeee duaaa et. benim umudum yok. topiki acan ben benden baska herkesss hamile kaldi. kelin ilacii misalii:KK70::KK70:tebriklerrrrrrrr:KK71::KK71:

kızlar az önce ovulasyon testi aldım uyguladım çift çizgi çıkmadı..çok hafif silik çıktı ama nerdeyse görünmeyecek kadar.. eğer dün yumurtladıysam bugun böyle çıkması normalmi?

kızlar az önce ovulasyon testi aldım uyguladım çift çizgi çıkmadı..çok hafif silik çıktı ama nerdeyse görünmeyecek kadar.. eğer dün yumurtladıysam bugun böyle çıkması normalmi?
cnmm yumurtann catlamis. :KK43: dun catlamis galibaa bugun silik olmasi normal. ama sen bugunde calismalara decam et amsami beklemee :KK66:)

uleynnnnnn noluooo burdaaa dagilinnnnn:KK59:@Annesiym gec kalmis sayilmazssin kuzumm hemenn gitt all preseedi cnm.
altaylimm altaylimm kuzummmm hic sasirmadim valla biliordummm hamile oldugunu :KK66: presedde ise yaramis masallahhh. kizz cok sevindimmm yaaaa Allah tamamina erdirsinnn insallah bizeee duaaa et. benim umudum yok. topiki acan ben benden baska herkesss hamile kaldi. kelin ilacii misalii:KK70::KK70:tebriklerrrrrrrr:KK71::KK71:
Kiz senin hislerin dogru cikti :KK66: evet canim preseed ise yaradi sizdede yarayacak eminim

cnmm yumurtann catlamis. :KK43: dun catlamis galibaa bugun silik olmasi normal. ama sen bugunde calismalara decam et amsami beklemee :KK66:)
Mecburen akşamı beklicem çünkü çalışıyorum.. :110: kesin dündü yumurtlama günüm.. ama sol tarafımda hafif ağrı var bide bacağıma doğru uyuşma gibide değilde hafif bi ağrı oluoo.. nedir bunlar?

bi gün sonrasıda mı bişey çıkmıo..
Evet canim söyle söyleyim ben digital test yaptim bu ay sabit yüzü gördüm o ovulasyon olacagini söylüyor en fazla 36 saat icinde ve ekrandan o resim 48 saat gitmiyor 48 saattten sonra tekrar test yaptim bos çıktı yani sende yumurtladin sanırım dün o yüzden bugün birsey cikmadi

X