Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

zamanla degisir belki cnm sabirrr :KK66: yok cnm ben de oyle diodum daaa sperm zaten yarim saat sonra cozuluo oraya gidene kadar bozulur. orda bilr adamalr hemen alio hemrn tahlil yapio :KK66: kafalarimiz bir :KK59:
Hmm o kötü ayy adamlar nasl yapcak ya pskolojik olarak zor Allah kimseyi o duruma düşürmesin düşenide bi daha düşürtmesin İnşallah. Bi daha ne zmn qitcek

Hmm o kötü ayy adamlar nasl yapcak ya pskolojik olarak zor Allah kimseyi o duruma düşürmesin düşenide bi daha düşürtmesin İnşallah. Bi daha ne zmn qitcek
bu ay gondermem artk onlar bana lazim gun asiri denicz cunku bu ay. onumuzdeki ay ameliyat olayim dior bakalim bu ay gecsin de dedim duruma gore bakiczzzzz cnmmm. :KK66:

ayrica potipoto potipoto sogan suyu yap ic pkoyu tamemen temizliyo ben daha ince hic altan nuaye olmadim hep karindan bakiolardi 33 ml sol tarafta polikistik over var dendi bana 3 dr gittim ama onemli degil falan dendi. ben de 2 ay once annemin yanina gittim annem hergun sogan suyu kaynatip icirdi ama 10 gun falan yaptim. sali gunu alttan muaye oldum pko miko yok dedi doktorrrr cok sasirdimmmmm sen de kullan bakkk herkez yapio tamamen gecirio 2 hafta yapcn sonra bana dua edersinnn:confused::KK74:
çok tşk ederm bitanem ama ben yıllardır soğanı da içiyprum yıllardır.....denemediğim şey kalmadı ki...:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

bu ay gondermem artk onlar bana lazim gun asiri denicz cunku bu ay. onumuzdeki ay ameliyat olayim dior bakalim bu ay gecsin de dedim duruma gore bakiczzzzz cnmmm. :KK66:
Bencede cnm bi bu ay o jeli dene bakalm olmassa bi dahaki ay üstüne düş ameliyatı olsn İnşallah qerek kalmaz da bu ay tutunur minnak sana :-)

S Symsudem kendiliğinden oldu canim tedavi için senin de erken bence ümitsizlik içinde erken daha dur bakalım ne kadarlık evlisin kac aydır deniyorsunuz?

çok tşk ederm bitanem ama ben yıllardır soğanı da içiyprum yıllardır.....denemediğim şey kalmadı ki...:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:
cnm uzulme biliorm zor insan hamile olanlari bile gorunce ici gidiyo Allahim tez zamanda yasatsin o mutlulugu bizeee :KK19:

goz bebekleri buyuyormus tatlim :)))) Heyecanli89 Heyecanli89 @gvn1907 hiranur3419 hiranur3419 a sormak gerek kizlarr gozlerinize bi bakin heleee gizbebekleriniz ve kirpikleriniz nasill :))))
Ben bunu duymuştum büyüyor diye o yüzden aynaya bakarken hep dikkat ettim ama buyumesi küçüldü sanki :) benim duyduğum gözlerinin içi P arlarmis benimki de parlak sayılır :)

Kızlar bundan sonra vajinanın adı kuku tmm mı anlayın kukuyu daha çok sevdim ben daha kibar :KK70:
Benim kuku acıyo kızlar niye oldu bilmiyorm dün qece ilişkiden sonra oldu yara flnmı oldu ki ama daha bakılalı 2 ay fln oldu bilemedimki olabilir mi daha doqrusu neden olabilir? :KK43:

X