Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar harikasiniz valla yazilari okurken gözümden yaş geldi resmen gülmekten siz beni güldürdünüz allahta sizi güldürsün Minesuu Minesuu ve Annesiym Annesiym :KK200::KK19::KK70:
Sizi qüldürüyosak ne mutlu cnm bize normaldede neşeli bi insanımdır ben tabi can sıkıcı insanlar olmadıqı sürece çevremdede sinir olduqum insanlar çok malesef onlarada laf vurmakta üstüme yokturr :KK8: :KK70:

Sen napıyn bebiş qene bi biz kalmışız eccik şarj doldu hemen aldm elime bi bakim dedim :-)
napiyim yattim ben de hep yalniz yatiorm benimki icerde film izlio oyunn oynuo iyiki bu siteyi ve sizleri buldum. esimle artik ugrasmiom bile ben tek yasamaya alistim sana ihtiyacim yok dedim hihhhh:63::KK12:

Sizi qüldürüyosak ne mutlu cnm bize normaldede neşeli bi insanımdır ben tabi can sıkıcı insanlar olmadıqı sürece çevremdede sinir olduqum insanlar çok malesef onlarada laf vurmakta üstüme yokturr :KK8: :KK70:
ayni benim gibisin yaa cok benzioz burcun ne kizzz senin benim ikizler

Aynen canim bende öyleyimdir ayiptir soylemesi çokda güzel laf sokarim ☺ ben pek giremiyorum Minesuu Minesuu haklisin canim benim ev azcik yol geçen hani gibi gelen giden eksik olmuyor bi kar yağsada rahatlasam diyom artik ☺:KK66::KK70:

Aynen canim bende öyleyimdir ayiptir soylemesi çokda güzel laf sokarim ☺ ben pek giremiyorum Minesuu Minesuu haklisin canim benim ev azcik yol geçen hani gibi gelen giden eksik olmuyor bi kar yağsada rahatlasam diyom artik ☺:KK66::KK70:
anladim cnm. evlilik zor ya misafir su bu. insan yoruluyor napalim. kolay gelsin diyeyem :) uyuyam ben de artik iyi geceler cnm :KK66: Annesiym Annesiym hemen uyudun heee uykucu :63::KK19:

napiyim yattim ben de hep yalniz yatiorm benimki icerde film izlio oyunn oynuo iyiki bu siteyi ve sizleri buldum. esimle artik ugrasmiom bile ben tek yasamaya alistim sana ihtiyacim yok dedim hihhhh:63::KK12:
Yok benmki tv izler ama benlede ilqilenir çok telefonla oynadıqımdada benle ilqilenmiyosn diye kızar bide o huyu olsa boqarm artk ztn akşama kadar sinir küpü oluyorm ben bi zahmet ilqilensn benle

Aynı cnm bendende qelen eksik olmuyo hepte eşimin ailesindn olunca çıldırıyorm

gunaydinlar topikdaslarimm 1cicek3bocek 1cicek3bocek
cnm insallah hamilesindir bat ne zaman di cnm onceden de sormusumdjr unutuyorum kusura bakma. adet belirterin var mi.

X