Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

yaa ben kendimi cok kotu hissediyorum ;( ha oldum ha olcmm adetttt sancilarimmm cokkkk adetin 1. gunu gibiii off ;( tunaydin cnm Annesiym Annesiym :KK66: nasilsinnasil oldun

yaa ben kendimi cok kotu hissediyorum ;( ha oldum ha olcmm adetttt sancilarimmm cokkkk adetin 1. gunu gibiii off ;( tunaydin cnm Annesiym Annesiym :KK66: nasilsinnasil oldun
Öyle düşünme cnm bak ben olcam diye diye oldum olmassn inşallah test yaptnmı buqn? İyiyim canm sabah qene vardı sancım bişeyler içtim ilaç içtim yattm benm sancılarm kan damlası bile olsa oluyo ne zaman bitiyo o zmn sancıda bitiyo o yüzden mecbur herqün içiyorm adetliyken :KK43:

Annesiym Annesiym test yaptimm kuzum ama bozuk cikio yariya kadar kuruyor ben de bakiorm t nin atinda bitmis kuruma kirmizi kalmis orasi. bakin cektim :KK43: o gordugunuz t nin cozgisi degil bisiyler olmus kuruyo manyak midir nedir asabiyetim bozuldu sabah sabah

Eklentiler

• 20151115_123242.jpg
    20151115_123242.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 53
Olmıycaksın inanıyorum ben sana :)defalarca o silik çizgi çıkmaz bir iki neyse ama bu kdr çokta bence yanlışlık değildir bu arada bata daha çook var 28 kasim bendeki his belirtim falan yok yani cnm beklentim cok sadece bu ay iyi değerlendirdim inş hayal kırıklığı olmaz :)

KIZLARRRRRRR ADET OLDUMMMM BENNNNN:KK1: daha 5 gun varkennn erken yumurtlamistim bakin iste erkrn adet oldum hayatimda ilk defaaaaa uhuu uhu uhu uhuuu:cry: 27. gunumde adet oldumm :KK43:

Annesiym Annesiym test yaptimm kuzum ama bozuk cikio yariya kadar kuruyor ben de bakiorm t nin atinda bitmis kuruma kirmizi kalmis orasi. bakin cektim :KK43: o gordugunuz t nin cozgisi degil bisiyler olmus kuruyo manyak midir nedir asabiyetim bozuldu sabah sabah
Canm eczane ayaqımn dibinde demedinmi hadi qit iki test al qel birini buqün yap ama biraz tut birinide yarn ilk idrarla yap hadi kırma beni :KK8:

ewt 14 yillik adet hayatim boyunca ilk defa boyle 27. gun oluyorum yaa. erken yunurtladim ondan boyle oldu yaaaa offf :KK43: soklardayimmm cnmm soklardaaa :*
Tühhh yaaa üzüldüm o kadar silik çizqi neyin nesiydi anlamadm ben bi daha alma cnm öyle dandik şeylerden :KK43: ben 24 25 qünde bi oluyorm cnm bende hiç 26. Gün olduqumu qörmedim mesela hep 25 te olurum bu ay 24 qün sonra oldm bi dahaki ay da ya 8 ya 9 unda olcam birlikte bekleriz artk bi dahaki adeti üzülme bi dahaki ay a inşallahhh

ewt 14 yillik adet hayatim boyunca ilk defa boyle 27. gun oluyorum yaa. erken yunurtladim ondan boyle oldu yaaaa offf :KK43: soklardayimmm cnmm soklardaaa :*
Ya o adet değildir bence bu testler de salak değil ya hepsi mi bozuk olamazsa bence dışarıdan bi test alıp tekrar dene adet derken nasıl geldi miktar ve renk soylermisin canim :)

Ya o adet değildir bence bu testler de salak değil ya hepsi mi bozuk olamazsa bence dışarıdan bi test alıp tekrar dene adet derken nasıl geldi miktar ve renk soylermisin canim :)
canim koyu pembe geliyo ama sokulecek gibi agrim da yok goguslerimde agrimiyo tam test yapmak icin wc ye gitmistim bi de ne goreyim kirmizilarrr :KK43:

erken yumurtladim ondan erken adet oldum. demekki yumurtlamamda sorun yok buna cok sevindim :-)

Sen bilirsin adet başlangıcını gerçi canim ne diyim koyu başladıysa o muhtemelen adet o zaman. Neyse sıkma canını bekle bakalım adet te olduysa eğer bir daha ki aya umutla yeniden tazelik baslarsin. Ve kızlar size bir tüyo vereceğim Adetten sonraki günleri iyi takip edin yumurtlamanizi cinsel ilişkiyi en çok istediğiniz yani isteğiniz tavan yaptığında yakalayabilirsiniz. Ve o ay uhtemelen gebelik gerçekleşiyor. Çünkü ben bu ay 3 gun üstüste deli gibi isteyerek ilişkiye girdim içimden bir his olacağını söylüyordu ve rabbimiz izniyle oldu. Bunu mutlaka değerlendirin. Benimki adetin 16-17-18 . Günlerinde oldu.. Hayirlisi olsun hepiniz icin

Sen bilirsin adet başlangıcını gerçi canim ne diyim koyu başladıysa o muhtemelen adet o zaman. Neyse sıkma canını bekle bakalım adet te olduysa eğer bir daha ki aya umutla yeniden tazelik baslarsin. Ve kızlar size bir tüyo vereceğim Adetten sonraki günleri iyi takip edin yumurtlamanizi cinsel ilişkiyi en çok istediğiniz yani isteğiniz tavan yaptığında yakalayabilirsiniz. Ve o ay uhtemelen gebelik gerçekleşiyor. Çünkü ben bu ay 3 gun üstüste deli gibi isteyerek ilişkiye girdim içimden bir his olacağını söylüyordu ve rabbimiz izniyle oldu. Bunu mutlaka değerlendirin. Benimki adetin 16-17-18 . Günlerinde oldu.. Hayirlisi olsun hepiniz icin
kan verdin mi cnmm Allahbkucagina saglikla almayi nasip etsin :KK66:

canın sağolsun..gelecek ay denersin şansını
yumurtladıktan tam 14 gün sonra adetin geldi mi?

X