Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Insallah cnm.. bat ne zmndi senin?

Benim de adetime bir hafta var bu ay ilk defa çatlatma iğnesi oldum inşallah bu ay bebis olur

oo inşallahh hamiş lekelenmesidir yaşadılarrınız...bat bekleyenlere gelmez innşallahhh diyorum :)))benim de 3 kasım bat...yumurtlama falan bu ay takip edemedim.grip durumları vardı evde.1 kez işilki olabildi kısmet artık.

Simdi sırasıyla ben sorayım yumurtlama zamanina diKkat ettinmi yani o gunlerimi degerlendirdin. Belirtilerin nelerdi ? Bu arada Allah ım sağlık li bir sekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

Simdi sırasıyla ben sorayım yumurtlama zamanina diKkat ettinmi yani o gunlerimi degerlendirdin. Belirtilerin nelerdi ? Bu arada Allah ım sağlık li bir sekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

evet canim ettim, ilk defa ovu testi kullandim clearblue markanin bence en kesini o.ayin 8 i ve 9 unda gulenyuzu gordum o gunun gecesi ve 9 u sabahi oldu

Ilk testinmi yoksa daha once test yapmismiydin bide :) kusura bakma nolur biliyosun hepimizin duasi o cift cizgiyi gormek benimde yarin regl olmam gerek test yaptim 3 gun once ama negatif cikti

hayir canım umidini kaybetme ilk testim degil, pazartesi sabahi dayanamayip test yaptim negatif çıktı. .demek ki o zaman idrara gecmedi..erken gebelik test iydi ama o bile etki etmedi

Migren im tuttu bugün , ilaç almadan geçmesi mümkün değil , şüpheli olduğum için kan testi yaptırdım , Beta hcg 1,4 çıktı.
Yumurtlama dan sonra 8. gündeyim.Bat a 10 gün var daha. Acil doktoru var gibi dedi ama bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…