Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Ben olacağım gün sancılanırdım genelde sabah olurdu öğlene hasta olurdum. Şimdi bay erken sancım başladı bende de leke falan gelmedi. Daha 3 gün bar test yasak çıkar mı acaba. Bide ben geçen ay ayın 30 hastalanmıştım bu ay 27 olması lazım
Ben test yapma taraftari degilim canim ya.. ben sana seyi sordummu sen dedin ya benim de 13uydu ovulasyon diye sen de mi test yapmistin?

Ben test yapma taraftari degilim canim ya.. ben sana seyi sordummu sen dedin ya benim de 13uydu ovulasyon diye sen de mi test yapmistin?

Yok Canım ben şu telefon uygulamaları var y ordan takip ediyorum çünkü benim bat olayını hiç atlamadan biliyor o yüzden güveniyorum ama sen test yaptın 13 ovulasyon 27 Regl gösteriyor demekki hemen hemen aynı

Yok Canım ben şu telefon uygulamaları var y ordan takip ediyorum çünkü benim bat olayını hiç atlamadan biliyor o yüzden güveniyorum ama sen test yaptın 13 ovulasyon 27 Regl gösteriyor demekki hemen hemen aynı

Ben de telefona guvenirdim ama benim 28 gunde bir degil. Bazen 30 bazen 29 bazen 32. O yuzden programlar tam dogru olmuyo. O yuzden ben de bu ay test yaptim cnm.

Hatta degisik bisey oldu , program bu ayin 11inde yumurtlama gosteriyodu. Ama ben ayin 8inde mide bulantisi kasik agrisi hissettim aklima geldi bir takim test aldm yaptim yaptim negatif. Sonra bidaha test aldim 13unde pozitif gosterdi:)

bu isler cok karisik valla neye guvencegimi de bilmiyom ama bat 27 diye kendimi sartladm bakalim...

ya kizlar iliskiden sonra erkegin spermi disari cikariyor ya o normalmi sizce. disari cikinca moralim bozuluo napiyim amudami kalkayim Allahim ne zormuss beklemek su velet bi elime gecsin varyaaa :emir_bebek:

ya kizlar iliskiden sonra erkegin spermi disari cikariyor ya o normalmi sizce. disari cikinca moralim bozuluo napiyim amudami kalkayim Allahim ne zormuss beklemek su velet bi elime gecsin varyaaa :emir_bebek:

Normal galiba cnm ya.. benim de o konuya canim sikiliyodu ama arastirdim biraz,disari cikmasi normalmis. Ama ben yine de biraz ayaga kalkmadan bekliyorum, evet zaten akicak elbet ama yukari gidebilen spermler gitsin diye :KK56:

Yok Canım ben şu telefon uygulamaları var y ordan takip ediyorum çünkü benim bat olayını hiç atlamadan biliyor o yüzden güveniyorum
Ben de telefona guvenirdim ama benim 28 gunde bir degil. Bazen 30 bazen 29 bazen 32. O yuzden programlar tam dogru olmuyo. O yuzden ben de bu ay test yaptim cnm.

Hatta degisik bisey oldu , program bu ayin 11inde yumurtlama gosteriyodu. Ama ben ayin 8inde mide bulantisi kasik agrisi hissettim aklima geldi bir takim test aldm yaptim yaptim negatif. Sonra bidaha test aldim 13unde pozitif gosterdi:)

bu isler cok karisik valla neye guvencegimi de bilmiyom ama bat 27 diye kendimi sartladm bakalim...

Bilmiyorum Can'ım ya bugünde sancı vardı ama görüntü yoktu bakalım kırmızıyı görecek miyim

Belki regl degildir cnm.. biraz bekle gozlemle bakalim..
Insallah ya normalde gecen ay falan oldum yani kirmizi kirmizi ilk lavaboya gittigimde pembemsi akinti geldi simdi de kahverengi bildigin ped batmiyo zaten lavaboya gittikce peceteye geliyo yarinda boyle olursa test yaparim heralde :) insallah vardir ya

X