Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

kizlar ben galiba erken adet olcm erken yumurtladim ya cokk sancim var geldi sanip wc gidiom bisiy yok ha geldi ha gelck kendimi sıkıomm gelmesin diyee:KK8::KK31:

Hoşgeldin canim ne demek aldik bile aramiza Rabbim tez zamanda kavustursun insallah bebisine:KK36:

teşekkür ederim canım.amin allah hepimizi de tüm isteyenleri de bebeğine tez zamanda kavuştrusun inşallah.sende hamileesin herhalde okuduklarıma göre .sana da hayırlı olsun canım.ne zamandır istiyordun?

kizlar ben galiba erken adet olcm erken yumurtladim ya cokk sancim var geldi sanip wc gidiom bisiy yok ha geldi ha gelck kendimi sıkıomm gelmesin diyee:KK8::KK31:
Kız erjen yumurtladiysan zaten degerlendirdin o günü test tede cizgin cikti bu bebisin ağrısı bence gelir gelmez tekme atıyor :KK55::KK25:

Kız erjen yumurtladiysan zaten degerlendirdin o günü test tede cizgin cikti bu bebisin ağrısı bence gelir gelmez tekme atıyor :KK55::KK25:
ayy hic gulecegim yoktu kizz insallah oyledir teyzesi hayaller isteee keske gercek olsa ama bu ay fos araliga kaldim ben eminim. insallah sizden alcm o guzel haberlrri ben :KK66:

teşekkür ederim canım :KK66:muhabbete dahil olabilmek güzel.herkesin gayesi aynı çünkü :)
Rica ederim nedemek. Bu topik öyle kalabalik degil ama ugurlu sanırım kimse fazla beklemeden hemen hamis oluyor. Bakalim siradaki kim. Haa birde hamisler hemen kaçıyor oda ayri :KK55: bizler demirbaş olarak burdayiz :cool::rolleyes:

Heyecanli89 Heyecanli89 cnm belirtiler neydi adet belirtileri yasadin mi bahset kizzz biraz nasil olsa bi daha seni bulamam burdaa:KK19::cool:
Ayıp ediyorsun niye bulamayasin burdayım fırsat buldukça :) bahsedeyim inşallAh böyle devam eder sağlıkla kızlar ya.
Belirtiler bildiğiniz adet belirtileri idi. Ama uyku meyilligim arttı iki gundur ve dün sabah beyazlı pembe li akinti oldu oda yerleşme idi sanırım. Göğüsler de sizlama oluyor ara ara ama bu geçen ayda olmuştu. Bide en belirgin belirti karmaşık ruyalarim. Bu oglumdada olmuştu çünkü :KK66:

bu ay toplu halde temmuz topigine kacicazzzz :KK66: Insalhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ayıp ediyorsun niye bulamayasin burdayım fırsat buldukça :) bahsedeyim inşallAh böyle devam eder sağlıkla kızlar ya.
Belirtiler bildiğiniz adet belirtileri idi. Ama uyku meyilligim arttı iki gundur ve dün sabah beyazlı pembe li akinti oldu oda yerleşme idi sanırım. Göğüsler de sizlama oluyor ara ara ama bu geçen ayda olmuştu. Bide en belirgin belirti karmaşık ruyalarim. Bu oglumdada olmuştu çünkü :KK66:
Gobegine adimizi yaazzz balimmm :KK70: ilk kim silinirse o hamile kalirrrr En Büyük TÜRKİYE Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah darisi basimiza. :KK5:

ayy hic gulecegim yoktu kizz insallah oyledir teyzesi hayaller isteee keske gercek olsa ama bu ay fos araliga kaldim ben eminim. insallah sizden alcm o guzel haberlrri ben :KK66:
Yahu sen test paylasmissin bugün baya görünüyordu cizgi sen yarın sabah bi test daha yap adet sancısı filan deme boşuna hadi Annesiym Annesiym den sonra senden gelecek hane inşallah :)

Yahu sen test paylasmissin bugün baya görünüyordu cizgi sen yarın sabah bi test daha yap adet sancısı filan deme boşuna hadi Annesiym Annesiym den sonra senden gelecek hane inşallah :)
ayy insallahhh insallahhhhh sira sira hamileyiz deriz. ben o yaptigim testlrrr guvenmiorm canim zaten yarim saatte cikti. bakalim. kendine dikkat et minigin seninle :KK66:

Canm yeni qörüyorm valla okumadan qeçiyodum çok sevindim darısı bizim başımıza inşallah hayırlı olsn Rabbim saqlıklıca kucaqınada almayı nasip eder inşallah :) :anneadayı: :KK200:

Aboovv karnımda halay çeken biri var :KK70: kızlar bu kabızlık sorununa bi çözüm söylesenz bana karnımı taşıyamıyorm :-)

ayy insallahhh insallahhhhh sira sira hamileyiz deriz. ben o yaptigim testlrrr guvenmiorm canim zaten yarim saatte cikti. bakalim. kendine dikkat et minigin seninle :KK66:
Canim cikmicak olsa hiicc çıkmaz eseri ol,az yarım saatte bile belirmesi var demekki diyor. Ve sen 10. Gün yu,urtladim diyorsun buda erken döllenme olduğu için bugünlerde testte çıkması olası demektir. Umitlendir ek istemem ama eger bebek yoksa 10 saatte dursa test birsey çıkmıyor. Hayırlısı olsun

Canm yeni qörüyorm valla okumadan qeçiyodum çok sevindim darısı bizim başımıza inşallah hayırlı olsn Rabbim saqlıklıca kucaqınada almayı nasip eder inşallah :) :anneadayı: :KK200:
Bu ay sanki senden de duyacağız bu haberi canim içime öyle doğuyor :) Ama Allah bilir tabiki hadi pazar gunu de senden bi test bekliyoruz..

Annesiym Annesiym sen beni öldurcen kiz zaten kasiklarim agriyo guldurme benii:KK70::KK70: sabah ac karnina elma ye bak nasil bosaltio bagirsaklarini ya da yogurt ye. :KK66: ac karnina. ayrica su testine yap artik catlicm mrktan yahuuu:KK19:

X