Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar 34.gunum bugün yaa.telefona yukledigim takvim ortalama degerleri alimca32gunde adet gosteriyo ama hala olmadı ya 34tende yzun surermi bu arkadas benim saat fibi hep 30du son aylarda şaştı bende sastim yanee...bide iki saattir fln bisi icmedim test yapsammi biraz daha bekleyip
Seninle ayniydik canim dimi :) benimde bugundu bat olmadim veee test yaptim hadi yap varsa krsin cikarrr foto atayim bende :)

Kizlar elimdeki test sonuclarina gore yine yumurtlayamadmmm(17.gun):KK42:
Reglimin duzensiz olmasinin olumsuz etkileri iste. Keske 28de bir olsaydi dongum , yumurtlama 14.gun olsaydi.. cok ozeniorm duzenli regl olanlara :KK51:
Doktora gitmeyi dusunuom bu ay reglin 2.gunu falan. o zaman hormonlara mi bakiliyo ? Peki yumurtanin durumuna tuplere vb. Ne zmn bakilio.? Gerekirse yumurta catlatmaca ya da regl duzene koymaca uygulasinlar bana, yeter ya :KK31:
kuzummm yaa sen bakma o teste cidden ben de teste gore yumurtlamadim ama kendime gore yunurtladim yanii. sen calismalara devam et bosver gerisini dusunme fistik :KK66:

Heyecanli89 Heyecanli89 acil cevp bekliyorum canimmm hamilesin demii ne kadinmissin be tutturuosun vallahii masallahhh. oglundada hemen tutmustu demi masallah masallah. test sonucunu gorelim kusum :KK66:

[QUTE="cicekkokusu, post: 43538608, member: 712118"]Cnm bi test yapsana..[/QUOTE]
Seninle ayniydik canim dimi :) benimde bugundu bat olmadim veee test yaptim hadi yap varsa krsin cikarrr foto atayim bende :)
Ne diyosun cnm wallami hamismisin evet ayniydik allahim sana olan banada olsun nolurrr ayy hadi gözün aydinn

Kizlar testim bu az once yaptim :) var mi birseyler

Eklentiler

• IMG-20151113-WA0027.jpeg
    IMG-20151113-WA0027.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 52
Minesuu Minesuu balim yok oglum hemen olmamisti cunku bi kürtajim oldu benim ilk gwbeligimde karnimda ölmüştü bebeğim. Sonra 7 ay olmadi iste 7. Ay oglum oldu :) buda 2. Ayda oldu. Kizlar sogan suyunu siddetle tavsiye ediyorum bakin geçen ay yaptim. Oglumdada yaptigim ay olmustu.

Kızlar sırayla sizden de alalım inşallah bu haberi hayırlısı ile :) gelsin batlar geldiği gibi gitsin Bize de bebisleri bıraksınlar :))

ayy cnmm yaa sen benim nesemsin vallaaaa Sen beni gulduruon Allahta seni guldursun emi ( hamile oldugunu ogren):anneadayı::KK19:
Ayy bebeqim benim Amin qüldürür inşallah benle beraber hepinizin yüzünü qüldürsün Rabbim :-) sende beni çok qüldürüyn valla cnm sen deli ben manyak biz hiç ayrılmayakkk :KK70: Minesuu Minesuu

X