Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Insallah canim :) testi yapmadigin iyi olmus ben yaptim bugun koca bir tek cizgi cikti :KK43: ama bugun akintim var cok sari gecen bi arkadas oyle yazmisti sari akinti belirti diye bakalim :)
yok yok canım bende yaptım dun aksam tek cızgı oldu bırde o kadar saat tuvaletımı yapmadan bekledım. sonuc bellıydı tabı ama :) hadı ınsallah kac gunun vardı ? duzenlı oluyormusun ınsallah hamılesındır :)

ELLERİNİZ AÇıK ,KALBİNİZ SEVGİ DOLU OLSUN
GÖZLERİNİZDE İKİ DAMLA YAŞ OLSUN
SAĞNAK SAĞNAK Yağan RAHMET DERGAHıNDAN BİR DAMLA DA SİZE NASİP OLSUN
KARDEŞLİĞİN EN GÜZELİ DUADıR
KARDEŞLER DUALARıNıZ KARDEŞLERİNİZ İÇİN OLSUN
AŞURE GÜNÜNÜZ GİBİ BÜTÜN GÜNLERİNİZ RAHMET OLSUN
(Amİn) RABBİM su cuma gününün ve asure gününün yüzü gözü hürmetine hepimimin gönlündekini nasip etsin inşşş hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin hayırlısı ile kucagımıza alamayı nasip etsinnnn o_Oo_Oo_O
Amin :KK200:

yok yok canım bende yaptım dun aksam tek cızgı oldu bırde o kadar saat tuvaletımı yapmadan bekledım. sonuc bellıydı tabı ama :) hadı ınsallah kac gunun vardı ? duzenlı oluyormusun ınsallah hamılesındır :)
Evet canim cok duzenlidir 26 ekim 3 gunum kaldi ama sans yariya dustu iste gec dollenme olma ihtimali kaldi umarim cift cizgiyi gorururz bu ay :)

Insallah canim :) testi yapmadigin iyi olmus ben yaptim bugun koca bir tek cizgi cikti :KK43: ama bugun akintim var cok sari gecen bi arkadas oyle yazmisti sari akinti belirti diye bakalim :)
bende de Sarımsi akinti var, oyle aman aman bi akintim yok gerçi,kasiklarimda agri var 3 gundur bugun de bacaklarim sizlamaya basladi..bat 24 kaldı 1 gün

Ayy cok heycanli umarim yarin kirmizilari gormezsin canim idrarinda degisme varmi.

hic dikkat etmedim, nasil olmasi gerekiyomus..normalde adete bir iki gun kala kahverengi lekenmem kesin olurdu, ya kendimi çok dinliyorum butun olanlar psikolojik,ya da hamileyim..
gerci pazartesi test yapmistim negatif cikti (clear bluenun erken gebelik testi) yanilma payı olur mu sizce

Merhaba arkadaşlar bizde bu akşam 2.çocugumuz için denemelere başlıycaz bakalım hayırlısı

Canim simdi senin ayin 8 inde olman lazimdi ama hâlâ olmadin demi yani 14 gün gecmis oluyor. Bence sen yarin bir test yap yada tekrar kan tahlili ver
olmam lzmdı 9nda kan verdim 0 çıktı 19.nda tekrar verdim 0.100 cıktı bidaga da yaptırmadım yaptrmayada korkuyorum

olmam lzmdı 9nda kan verdim 0 çıktı 19.nda tekrar verdim 0.100 cıktı bidaga da yaptırmadım yaptrmayada korkuyorum
Cok fazla gecikmis canım bence sen bir doktora görün. Hamile degilsen eger gecikmenin nedenleri neymis onu ogrenirsin en azından erkenden önlem almış olursun.

hic dikkat etmedim, nasil olmasi gerekiyomus..normalde adete bir iki gun kala kahverengi lekenmem kesin olurdu, ya kendimi çok dinliyorum butun olanlar psikolojik,ya da hamileyim..
gerci pazartesi test yapmistim negatif cikti (clear bluenun erken gebelik testi) yanilma payı olur mu sizce
Erken gebelikte yanilma payi olabiliyor diyolar ama daha once hic kullanmadim canim senin kac gun kaldi

X