Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Birlikte inşallah canım
Bugün ovulasyon testi yaptım ogleden önce 2. çizgi var hala ama ilk çizgi kadar köyü değil , bir umut işte...
Canim aklinda bulunsun bazilarinda ilk cizgi kadar 2.cizgi koyu cikmaya biliyormus. sen bu günleri yinede bos geçme. Koyu cizgiyi bekleyim derken kacirma ihtimalin olabilir Allah korusun. Ben bir heves almistim kullanamadim bozuk cikti testler. Bu ayda hamis degilsem öbür ay digital olanindan almayi düşünüyorum

Canim senin daha adetin gelmemisti demi sen gebelik icin ovu. Testi yaptın sanirim. Benim kafa iyice gitti. Okadar doluki artik

Canim senin daha adetin gelmemisti demi sen gebelik icin ovu. Testi yaptın sanirim. Benim kafa iyice gitti. Okadar doluki artik
Tatlım benim 16 sı kopkoyu çift çizgi ovulasyon günümdü. Sonrasında devam ettim ovu.testi yapmaya gitgide silikleşti. 20 si akşam yaptığımda tekrar koyu iki çizgi çıktı. Dün yapamadım bugün yaptığımda 2. çizgi birinciden biraz daha silik çıktı.Hikayem bu ...
Haaa bu , arada bir de erken gebelik testi yaptım onda da belli belirsiz 2. çizgi çıkmıştı...
Yumurtlama iki kez olduğunu düşünmüyorum akıntı hiç olmadı 2. pozitifte. Kasık batma lafım var ara ara 2 gündür.Bugün de aniden açıklıyorum ama kuş kadar yiyebiliyorum, doyuyorum hemen. Akşam üzeri de 1 saat kadar midem bulandı kafamı kaldıramadım...

Canim gebelik testi yerine kullandin demi öyleyse evet bir umut degil büyük bir UMUT var, hadi inşallah

Ay ne bileyim , bir çıkıyor bir kayboluyor...
Belirtiler de bukadar erken başlar mı bilmiyorum ama biryerde okumuştum, migren olanlarda mide bulantısı ve kokulara hassasiyet hamileliğin ilk aylarında da olsa başlayabilirmiş hıı bir D3 çoğul gebeliklerde erken başlarmış. ..
Hayırlısı bakalım...

Ayyy canım benim biz bir beklerken Allah ım daha fazlasini verir belki, hic belli olmaz. Bence senin durumun en fazla 1 haftaya kadar tam olarak belli olur dedigin gibi daha biraz erken 8 günlük bir surec. Ama dedigim gibide hic belli olmaz belki erken dollenme oldugundan cizgiler cift çıkıyordur hadi inşallah

Bugün bende baya belirgin bi mide bulantısı var sabahtan beri ama bu kadar erken belirti olur mu bilmiyorum üşüttüm mü acaba diye düşünüyorum ama üşütmüş olsam bile tam bu Zaman da mide bulanıp insanı umutlandırır mı ya

Slm ayin 8inde adet olmam lzmdi 9nda test yaptirdim 0 cikti bekledim pazartssi 19 ekimde tekrar yptirdim 0.100 cikti zaten bayramdan beri sol kasik agrim var midebulantisi basladi bugun birde kahverengi akknti basldi peceteye silince gelio bide gunluk pete cok az gecmis okdr . Bi agri var ama adet gunu yasadigim agri turunden deil bu farkli. ZATEN pazartesi ve sali gunu peceteye sildimde pembemsi bir kan geliodu o carsamba kesildi bu sabahta sildimde kahverngi bi leke turu akknti vardi hatta kesin adet olucam aksama kadr bunun arkasi gelir dedim ikindiye kadr leke turu devam etti sonrasindasildimde sariya gecmis yani cok acikkahverengi olmus

Kizlar selam.. yeni uye oldummm.. benim de bat 27. Test yaptirmadim beklemek istiyorum ama beklemek cok zor..

Cnm test yaptirdinmi...

Amin canim benim inşallah. Benim 3 günüm kaldi. Beklemedeyim ama belirtilerim kayboldu. Sanirim umitler diger aya heralde

Benim belirtiler de psikolojik gibi geliyor ama dur bakalım...ne bileyim insan umutlanıyor işte,ilk ayımdı benim kontrollü olarak takip ettiğim üzerine eğilidiğim, bir çok şey öğrendim...
Olmazsa da nasip değilmiş hayırlısı böyleymiş deyip bekleriz biz de sonraki ayları :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…