Hamile kalmak için kilo

Bu ayın 2sinde gttim tekrardan bakalım tekrar kan testi verdim 6 sında tekrar gitcem şuan regliyim bakalm ki bu ay nolacak peki siz ilşki konusunda bir dolu bir boş denediniz mi
Tabiki son 3aydır yumurta takibindeyim sürekli o şekilde cinsel hayatımız tutmamasına imkan yok eşimin değerleri de güzel bende yumurta da var ama

Tabiki son 3aydır yumurta takibindeyim sürekli o şekilde cinsel hayatımız tutmamasına imkan yok eşimin değerleri de güzel bende yumurta da var ama
O zaman sadece sen sabırla bekleyeceksin ve sabrının mükafatını rabbim verecektir inşallah
Nasip herşey ama işte biz mi sabırsızız acaba

O zaman sadece sen sabırla bekleyeceksin ve sabrının mükafatını rabbim verecektir inşallah
Nasip herşey ama işte biz mi sabırsızız acaba
O da doğru sabırsızım belki ama bu 2yıla öyle acılar sığdırdım ki maddi manevi çok yıpratıcı bir süreç bu insanların darlaması o gözle bakması ertaftaki bebekler hamile arkadaşlar

Yani şu regl günleri beklemek bile istemiyorum artık öyle psikolojim bozuldu ki eltimin ikizleri oldu arkadaşlarım hamile eşim hep gözümün önünde falan işte

Yani şu regl günleri beklemek bile istemiyorum artık öyle psikolojim bozuldu ki eltimin ikizleri oldu arkadaşlarım hamile eşim hep gözümün önünde falan işte
Çok zor bir durum stres de çok etkiliyor belkide çok stres mi yapıyoruz herşeyi bi yere bağlamaya çalışıyorum ama işte

Çok zor bir durum stres de çok etkiliyor belkide çok stres mi yapıyoruz herşeyi bi yere bağlamaya çalışıyorum ama işte
Doğru haklısın doktor da dedi bana hiçbir engelin yok ama stres yapma o da imkansız nasıl yapmayacağım nasıl düşünmeyeyim ki sürekli vücudumda bişeyler oluyor sürekli ilaç içiyorum çünkü yumurtlama için bir sürü belirtiler çıkıyor ve düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…