Hamile kalmak için kilo

Nur banu2442

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2022
196
59
27
Merhabalar arkadaşlar aranızda yeniyim çoğu konuyu burdan incelemekteyim ve buradaki bilgi alışverişi birbirinize destekleriniz çok hoşuma gittiği için bende sizlere katılmaya karar verdim.
Katılma sebebim aslında hamile kalmak için
Hepinizin denemiş olduğu şeyleri öğrenmek ve beraber bişeyleri yapmak istiyorum.
Konuya gelince 1 senr 7 aydır evliyim ve 1 sene 2 aydır hamile kalmaya çalışıyorum fakat olmadı
İnsanlar bana kilon var o yüzden olmuyor rahmin yağlanmıştır kesin vs gibi söylemleri oluyor ve ben artık bunlardan çok yoruldum.
Size sormak istediğim aslında kaç kilo ile hamile kaldınız?
Gebe kalmak için neler yaptınız?
Ve güzel bir diyet listesi yapıp hep beraber bir detoks kampına girebilirimiyiz?
Bana bunlar hakkında bilgi verir misiniz?
Sadece yanıma birilerini bulmak ve hırslanıp bu kiloyu verip gebe kalmak istiyorum.

Canım merhaba bende 2yıldır gebelik istiyorum ama olmuyor pcosum aslında adetim düzenli ama yumurtalıklarım o görünümünde rahim filmi çektirdim 3femara 1ovıtrelle denemem oldu ama olumsuz sonuçlandı aslında çok çok zayıfım 44kiloyum 23yaşındayım eşimde de problem yok Şubat'ta yine femara denedim ama şuan regl oldum gibi bişey olmuyor

Rahim filmi benmde çekilmem lazım ama çok korkuyorum açıkçası çok acılı ve zor olduğunu söylediler
Ama rahim filminden sonrada hamile kalanda çokmuş ama napacağımı bilmiyorum

Keşke sizin gibi zayıf olsam çok isterdim
Rahim filminin çekimi çok zor mu?

Rahim filmi benmde çekilmem lazım ama çok korkuyorum açıkçası çok acılı ve zor olduğunu söylediler
Evet canım bende duydum bende Aralık'ta çektirdim ama hamile kalmadım sonuç temizdi ben anestezili çektirdim toplam 30dk bişey tutuyor sonra kalkıp normal devam ediyorsun korkmana gerek yok aynı adet sancısı gibi bişey ve çok hafif kanama oluyor bende ne yapacağımı bilmiyorum artık

Peki filmden sonra ne kadar süre cinsellik olmafı

Bende o kadar çok korktum ki canım bak valla titriyerek girdim ama hiç korkacak bişey yok keşke diyorum istediği kadar acı verse ama sonunda gebelik oluşsa artık hiçbişeyden de korkmuyorum ve ben hastaneye fobisi olan birisiydim ilk evlendiğimde 3ay vajinismus ile uğraştım falan yani alttan muayenede bile çok zorlanıyordum ama çektirdim mecbur

Desenize bundan kaçışım yok iyi kötü yaptırmam lazım

Bir arkadaşıma 20 gün olamayack denilmiş eğer hamile kalırsan bebekte sıkıntı olabiliyormuş duydunuz mu böyle bişey
Evet bazı çekilen cihazların radyasyon etkisinden dolayı bazı doktorlar söylüyor ama benim kendi doktorum çok az bir radyasyon oluyor o da 2güne vücuttan atılıyor devam et dedi bana ama yine olmadı

En azından önünü görürsün canım ona göre tedavi uygulanır Doktorlar da rahmini tüplerini görmek istiyor yoksa ilaçlar işe yaramıyor
Bu ayın 2sinde gttim tekrardan bakalım tekrar kan testi verdim 6 sında tekrar gitcem şuan regliyim bakalm ki bu ay nolacak peki siz ilşki konusunda bir dolu bir boş denediniz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…