Hamile kalmak için kilo

Rahim filmi benmde çekilmem lazım ama çok korkuyorum açıkçası çok acılı ve zor olduğunu söylediler
Ama rahim filminden sonrada hamile kalanda çokmuş ama napacağımı bilmiyorum
Canım ben şubat ayında çektirdim. Hemde anestezi almadan dayanılmayacak bir ağrı yok :) 10 dakikalık işlem. Masadan kalkar kalmaz merdivenleri koşarak eşimin yanına çıktım. Hemen günlük yaşantına dönüyorsun.

Ben 60 kg kızıma hamile kaldm. Şuan 2.7 aylık bir yıl önce boş gebelik kecirdim o zaman 65 falandm şuan 70 kgym 1 yılı geçti düşünüyoruz korunmuyoruzda ama olmuyor bende zayıflamaya çalışıyorm pko var bende o yüzden olmuyor

Pko olsan bile hamile kalan çok emin olabilirsin kafana takma boyun kaç bilmiyorum ama 70 çok büyük bir kilo değil şuan hatta benm olmak istediğim kilo nasıl yapıp kilo versek bilmiyorum hep beraber bişeyler yapmamız lazım bu böyle olmuyor

Kiloma göre boyum çok kısa 1.58 ben hayit otuna cayinq basladm şuan adet olmaya çalışıyorum ama olmuyor biliyorum pko olup hamile kalanda var ama kilo versem daha rahat gebe kalacagima inanıyorum ama veremiyorum şuan ödemim var çay ödem yapti

Merhaba canım bende hsg filmi çektirdim anezstezili her hangi bir acı olmadı sonra sonuc lar sol tüpü de hidrosalpneks cıktı 2 ay sonra ameliyat oldum 31 ekimde doktor tek tüple gebe kalabilirsin dedi hazirana kadar kendimize süre verms tik bu ay hiç umudum yoktu namaza basladm hep aglayarak dualar ettim zor zamanlar geçirmiştim salı günü ögrendim hamile olduğumu suan cok sevinemiyorum bile korku var dıs gebelik filan olur diye rabbim herşeyi hayırlısını versin ameliyattan sonra doktor zayıfla dedi 85 kiloyla hamile kaldım zayıflamayamdm

Bu ay herhalde ki bende hsg çektiecem artık araştırmada çektireceğim için korkuyorum çünkü kötü davranıyorlarmış ama katlanacağım artık inşallah hamile kalırım 88 kiloda benm bilmiyorum vallaha artık napacağımı

Duygularıma tercuman olmussunuz resmen. Ben de kıloluyum, hem de cok. Ustelık hanıle kalamadıkca da stresten kılo almaya da devam edıyorum. Ne yapacagım bılmıyorum. Bır bebegm olsun cok ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…