Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

çıktı sonucummm 16,9 çok yeni dedi laboratyvardaki kız hayırlı olsun dedi kapadııı

16,9 çıktı canımmmm... adetime 3 gün var dahaaaa..annemlerdeyimmm

aaaaaaaaaaa şakamı yapıyorusn hamilemisinn çokkkk sevindimm valla kız da hayırlı olsunn demiş bakk daha ne olsunnn darısı başıma darısı başıma....
geçen sana özendim annemdesin deyince benimki uzak herzman gelemiyodum bende geldim bu hafta hatta dün akşam annemdeyim şuan.çalışmalar boşs gitmmemiş bak ne güzel hadi hayırlı olsunn.

Canimm bilmiyorum kan 16 cikti pozitif ama değerin yükselmesi lazim Şali günü belli olacak kesin...
canım Ohh şükürler olsun çok sevindim :)))))

Bebegimmm çok saol coookkkkk...kuzum sen kacinci gün ogrenmistin değerin kacti

Canimm bilmiyorum kan 16 cikti pozitif ama değerin yükselmesi lazim Şali günü belli olacak kesin...

Bebegimmm çok saol coookkkkk...kuzum sen kacinci gün ogrenmistin değerin kacti

Ben 3 gün kala öğrendim canım 17 çıkmıştı, bat günü de 131 e yükselmişti.

Ayy inş canimm ya simdi bende boylemi olcam

inş.cnnmm inşşş.nezaman gidicen bidaha kontrole değerlerde yükselicek inş.mrak etme iyi düşün iyi olsnnn şmdi sıra bendeeee darısı bana inşşşş.

Son düzenleme:
inş.cnnmm inşşş.nezaman gidicen bidaha kontrole değerlerde yükselicek inş.mrak etme iyi düşün iyi olsnnn şmdi sıra bendeeee darısı bana inşşşş.

canım darısı hepinizin başına..
yarın veya ertresi gün tekrar kan vericemm..yükselme varsa haftaya gidicem doktoraaa çok heyecanlıyımmm

canım darısı hepinizin başına..
yarın veya ertresi gün tekrar kan vericemm..yükselme varsa haftaya gidicem doktoraaa çok heyecanlıyımmm

hadi bakalım canım inş.hayrlısı olsunn zaman buzamanmış rabbim bu zaman da istemiş ne verirse hayırlsı nı verir rabbim iyi düşün herşey güzel olur allahın izni ile.klomenden başka birey yapmnadın dimi sen düzenli ilişki belkide etki oldu.

AYYyyyyyyyyyyyy İsyannnnnnn canımmm valla çokkkkk sevindimmmm, Allah'm umutlarını boşa çıkarmasın inan şuan o kadar mutlu oldum ki, umutlarımızsınız siz bizim hakkıcandan sonra sen hadi bakalım kızlarrrrrrrrrr ayaklarınızı sürüyünn..
Gelsin haaylarrrrrrrrrrrrrrr

deniiizzzz eğe rhamileyyyseeemmm sana ne yaptım ne ettim hepsini anlatcammm canımmm..
inşş güzel haberler alırızzz

Bana da anlat bana da

çıktı sonucummm 16,9 çok yeni dedi laboratyvardaki kız hayırlı olsun dedi kapadııı

Eki Görüntüle 1005081 Eki Görüntüle 1005082 Eki Görüntüle 1005083

kızlar buda idrar testinn silik çizgiyi görenler el kaldırsınn bakalımmm

BEn gördüm silik çizgiyi

Hadi bakalım batı yaklaşanlar darısı size, bu topik bize uğur getirsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…