Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

canım bende tam tersi okudum 20-30-60 değerleri gördüm hamiş olmayan..o yüzden önemsememeye çalışıyorumm..
ama inş hayırlısı ile hamliyimdir demedende geçemiyorummmm

canım bende tam tersi okudum 20-30-60 değerleri gördüm hamiş olmayan..o yüzden önemsememeye çalışıyorumm..
ama inş hayırlısı ile hamliyimdir demedende geçemiyorummmm

evet öyle olanlarda vardı ama belki eşlerinde sorun vardır .sonuç öyle bile olsa yumurtanın var olması yumurtlaman ve sonucun iyi ..
o yüzden hiç moralini bozma canım..
iyi düşün iyi olsun

evet öyle olanlarda vardı ama belki eşlerinde sorun vardır .sonuç öyle bile olsa yumurtanın var olması yumurtlaman ve sonucun iyi ..
o yüzden hiç moralini bozma canım..
iyi düşün iyi olsun

çok doğru sölüosunn canım...herşey yolunda şükür gerisi Rabbime kalmış artık..
o bilir herşeyin en iyisini hayırlısınııı

çok doğru sölüosunn canım...herşey yolunda şükür gerisi Rabbime kalmış artık..
o bilir herşeyin en iyisini hayırlısınııı

yaniiii senin değerinin yarısı bile olmayanlar var ki okadar ilaç kullanıyorlar vs vs..
o yüzden şimdi sonucuna sevin daha sonrada bebişine hep beraber sevinicezz

yaniiii senin değerinin yarısı bile olmayanlar var ki okadar ilaç kullanıyorlar vs vs..
o yüzden şimdi sonucuna sevin daha sonrada bebişine hep beraber sevinicezz

canım bende ilaç kullandım klomen..
ama geçen ay kullanmadan 10 çıkmıştı..doktorum yumurtlama var ama biraz yavaş hızlandıralım dedi..cidden hızlanmışşş

canım bende ilaç kullandım klomen..
ama geçen ay kullanmadan 10 çıkmıştı..doktorum yumurtlama var ama biraz yavaş hızlandıralım dedi..cidden hızlanmışşş

biliyorum canım ama buna rağmen sonuç alamayanlar var ki ,ilaçsız bile çok kötü değil tatlım..
o yüzden sen kendine dikkat et .ne güzel bak tedavin sonuç vermiş haydi bakem iyi düşün kızarım yoksaaa

yok kız vallahi iyi düşünüyorummm şimdi batı beklicemm artık..
kendimede dikkat edicemm ne olur ne olmaz diye...
yerimm ben seniiii

yok kız vallahi iyi düşünüyorummm şimdi batı beklicemm artık..
kendimede dikkat edicemm ne olur ne olmaz diye...
yerimm ben seniiii

aferiiiinnnn sanaaaaa aynen öyle şekerim sen tedbirini al gerisi allaha kalmışşş
bende seniii yerim yerimm öperim :128::119::119:

sende kendine dikkat et bebemm çok öptümmmm

ultrason ile bakılmıştı pko var dı başka da bir şey demediler.

canlar günaydın bu sabah çookk güzel bir hamileleik haberi aldım çok yakın bir arkadaşım 4 senelik evli 2 senedir de bebek istiyordu olmuyodu kızın troidler çok düşük çıktı 2 ay önce yıkıldı resmen hamile kalamam diyordu neyse doktor 1 kutu ilaç verdi kullandı kan verdi troidler normale döndü sonrasında takip edelim eğer düşerse yine ilaç kullanman gerekir dedi 1 haftadır da arar ara kahve rengimsi kanamaları vardı ve aşırı ağır işler yaptı mevlüt hazırlığı vs temizlik bende hep zorladım onu test yap diye yapmadı dün zorla aldırdım bu sabah yaptı veee kıpkırmızı 2. çizgi çıktı rabbimin mucizesi hiç ama hiç umudu yoktu inanaın Allah çok büyük kızlar en doğru zamanda nasip ediyor

ayy ne kadar güzel bir haber bu bizlere umut oluyor..
çok sevindim arkadaşın adına..darısı bizlere inşşşş...

gunaydın kızlar Allah bebek isteyen herkese hayırlısını versin

günaydınn şekerimm...aminnnn

ayyyyyyyins bende bu sevinci yasayanlardan olurum cok sevindim
gunaydın kızlar Allah bebek isteyen herkese hayırlısını versin

aminnnnnn cumlemize tatlim

kizlar 3 aydanberi adet olamiyorum dun gebelik testi yaptim negatif bu hafta doktora gidicem afet olmayi bekle ilac kullan demisti ama aradan cok uzun zaman gecti ilac verip getrtsin gobegim cok sisti

kizlar 3 aydanberi adet olamiyorum dun gebelik testi yaptim negatif bu hafta doktora gidicem afet olmayi bekle ilac kullan demisti ama aradan cok uzun zaman gecti ilac verip getrtsin gobegim cok sisti

3 ay çok uzun süre ilaçları var söktürücü kullansaydın keşke, şimdiye kadar çoktan olurdun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…