Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

hımm bu test ne zaman yapılıo peki :44::44:

bak bunu yaptır muhakkak isyan.yumurtanın kalitesini rezervini gösteriyor.yani nasıl çalışıyor iyimi kötümü...tüp yaptırdığım zaman adetin 3.günü bakılmıştı.benm 1,83 çıkmıştı baya düşük yani..yaptır muhakkak kan veriyosun yine bu kadar :)

Düzelttim canım hayırlısı olsun hakkımız da

O kadar ey varki yapılacak artık şaşırdık kaldık

kıssss bebişimiz mi olcakkkkk maşallah sonucun çok iyi çıkmış hadi halay için mendiller hazırda canım..

bende soğan suyuna devam ediyorum..
birde ovulasyon testine başladım 12.gün yani bugün yaptığım test hatalı sanırım çizgi yayılmıştı..benim şimdiden bu aydan umudum yok ama rabbim inş hepimizi sevindirir..

Düzelttim canım hayırlısı olsun hakkımız da

O kadar ey varki yapılacak artık şaşırdık kaldık

hiç sorma ya.neler duyuyorum bi bilsen :)) bu arada isyanı gebe sanmış herkes o 42 küsürlü değer progesteron değeri yumurta kalitesini gösteren bi test

ben kendi adımı anne adayı olarak görüyorum..çünkü bikaç toipkte birsürü kişi normal değerin üzerinde sonuç aldıysa hamile imiş o bakımdan benim mendil hazır bende hazırımmmmm inş allah yanıltmaz sevinir isyancımmm

Merhaba kızlar sabah adet sancısı ve mide bulantısı ile uyandım. öğlene doğru hastanelik oldum. iğne yaptılar acilde gönderdiler çok şimdi biraz iyiyim çok kötüydüm hem bebek yok hemde bu ağrılar çok kötü oldum.

inşş canım ama gebelik testi değil diye doktorum üstüne basa basa söledi..inş bu güzel değer mucize getirir bize dedi...
bende umutlandmmm inş boşa çıkmazzz

oyy kuzum üşütmüşsündür mideni..bugün benimde çok midem ağrıdı ama çok şükür biraz geçti..
çok geçmiş olsunn canımmm

canımm bebiş varmı yokmu bilmiyorumm ama progesteronum güzel çıktııı maşallahhh

canım soğan suyuna aynen devamçç
test bir tane daha yap..
belki erken falan yumurtlarsın kaçırma..
öle umudum yok falan yokkkk

inşş canım ama gebelik testi değil diye doktorum üstüne basa basa söledi..inş bu güzel değer mucize getirir bize dedi...
bende umutlandmmm inş boşa çıkmazzz

olsun canım test değil ama dr.söylemiş bu çok güzel bir konuşma olmuş ama inş umudun boşa çıkmaz.bence öyle bebiş müjdesini verceksin bu ay senbide ikizmişşşş allahhhhhh rabbim tüm bekleyenleri sevindirsin inş

canım birde dün rüya gördümm...
köye gidiyormuşuz...böle kuzular koyunlar vardı..hatta sürünün içinde bir tanede kurt yavrusu vardı ama zarar vermiyordu kuzularla oynuodu falan..
sabah kaltım hemen rüya tabiirne baktım..
kurt yavrusu görmek müjdeli haber çocuk diyor..
kuzu görmek ise erkek evlat sahibi olmak diyor..
birde bu test böle çıkınca umutlandımm yaniii...
ikiz mikizzz sağlıklı olsundaaa gerisi önemli değilllll

Sağol teşekkür ederim.

canım USG ile baktılarmı peki..
kist falan varmı diye

olcak olcakkkk allahın izniyle..benim progesteron testim çok kötü çıkmıştı geçen ay bu ay yaptırmıcam eşimin sonuçlarına kadarda dr.gitmicem..neyse ozaman araştırmıştım senin gibi normalin üzerinde sonuç alan herkez bebiş müjdesini vermiş.
oyüzden benimde içime doğan sen bu ayyyy
akşam testi tekrarlıcam bakalım..bu hafta yumurtlama haftam ama hiç umudum yok nedense bu ayda yok ama inş olur allah bilir...

ayyyy çok güzellll b,r rüya allah hayırlara çevirsin inş ..
sevineceksin bu ay sen ..
öyle canım yeterki sağlıklı olsun da tek ikiz kız erkek farketmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…