Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

yapılmaz mı ki acaba :44:

heee tamam o zman :KK1: bende hepisi sperm sanıyordum çıkınca eyvahhh gitti bebeciklerimmm diyordumm :KK9: öğrendiğim iyi olduu..sağlık ocağında yaparlarmı bu testi canımm ?

canım hormon testi bilmiyorum yaparlarmı

Kızlar merhaba :KK16:ben 27 yaşındayım birsene önce bebeişimi düşürdüm 7 haftalıktı :KK43: şimdi bebek istiyorum :) enson hastalığım 11 caktaydı düzenli oldu daha sonra iki gün kahverngi lekelenme oldu ve 27 ocakda tekrar adet oldum ongün sonra tekrar lekelenme oldu ama iki gün sürdü şuan ne zaman adet olcağımı bilmiyorum adetimin birinci günğnde doktorumu arayıp haber vericem ve hormonlarıma bakacak bu şekilde olan var mı aranızda bana yardımcı olur musunuz :)

kızlar şimdi konuştum laboratuvardaki arkadaşlarla konuştum sonucum 40 üzerinde çıkmış...ama test acaba yalnışmı çıktı diye birde titreli taratcaklarmış..
sonuç yüksek çıkınca onu saymayız birde titreli çalıştırırızki kesin sonuç olsun dedi..
ayy şok oldumm yüksek ama ne kadar yüksek acaba..
saat 1 buçuk gibi yine ara dedii :KK52::KK52:

ben 22 eşim 25 yaşında bizde uğraşıp duruyoruz eşimde sperm hareket problemi var ben de basık rahim. eşim proxeed plus, çakşır ginseng macunu mübarek kullanıyor bende civan perçemli hayıt macunu kullanıyorum şimdi adetim bitsin soğan kürüne de başlamayı düşünüyorum. yaza kadar devam ağustos ayında aşılama inşallah.

X