Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

O zaman gerek yok canım çalışmaya devam

Az önce doktoru aradım yoğundu sekreterle görüştüm. dostinex kullanınca korunmana gerek yok demiş

ilacıda 3 gün arayla 1 er tane içsin demiş ama kutuda zaten 2 tane var 2 sini de içtim bitirdim bile.
:44:

Az önce doktoru aradım yoğundu sekreterle görüştüm. dostinex kullanınca korunmana gerek yok demiş

ilacıda 3 gün arayla 1 er tane içsin demiş ama kutuda zaten 2 tane var 2 sini de içtim bitirdim bile.
:44:

sen öyle diyince bende baktım biraz... P.tesi perşembe içmişler arayla.. Ama bunun dr'un veya eczacının söylemesi lazım ne salak insanlarmış.. Başdönmesi falan yapıyomuş oldu mu sende?

Canım sorun yok dedi proloktin biraz yüksek çıkmıştı ilaç verdi. onun dışında birşey yok olmazsa hsg çektir tüplere bakalım dedi.sen yaptırdın mı hiç?

evet ben çektirmiştim ben ilk tedaviye başladığımda zaten hsg için gün al dedi
tedaviye başladığım ilk zaman çektirmiştim yani

Kızlar hastalandım çok üzgünüm.. adetime daha dört gün var erken oldu aslında bir yandan iyi oldu beklemek daha zor oluyordu hamile miyim diye ümitleniyordum. Çok üzgünüm...

Kızlar hastalandım çok üzgünüm.. adetime daha dört gün var erken oldu aslında bir yandan iyi oldu beklemek daha zor oluyordu hamile miyim diye ümitleniyordum. Çok üzgünüm...

canım üzüldümm yaa..dediğin gibi geç gelmesindense erken gelmesi daha iyi..bir dahaki aya inşiii:KK31:

sen öyle diyince bende baktım biraz... P.tesi perşembe içmişler arayla.. Ama bunun dr'un veya eczacının söylemesi lazım ne salak insanlarmış.. Başdönmesi falan yapıyomuş oldu mu sende?
yAslında doktor söylemişti ben anlamamıştım, eczacıda üstüne günde 1 defa yazınca üstüne durmadım saf gibi, ama bana bir yan etki yapmadı evet baş dönmesi,kusma falan yapıyormuş bende birşey olmadı umarım yanlış kullandım diye etkisini göstermezlik yapmaz.

evet ben çektirmiştim ben ilk tedaviye başladığımda zaten hsg için gün al dedi
tedaviye başladığım ilk zaman çektirmiştim yani

Nasıl ağrı oldumu çok

Üzülme demek adet olmuş illaki üzülmüşsündür ama napalım kısmet bu ay değilmiş demek ki, inşallah bu adettin son olur bir daha 9 ay olmazsın inşallah.:KK34:

Evet benimde adet günleri arası sürekli oynuyor 27 gün de bir 30 güne kadar uzuyor ya böyle olan var mı?

bende aynı böyle cok duzensız adet goruyordum ama sımdı cok sukur 7 haftalık hamıleyım..Allah ısteyen herkese verır ınsallah..

tedavi falan mı oldun?
bu durum adet düzensizliği mi demek merak ettim de

yok kendılıgınden oldu tedavı olmadı.. ama 6 ay sonra oldu 6 ay denedik hep olsun dıye..cok sukur bugüne kısmetmıs..
doktorum da adet duzensızlıgınden dolayı yumurtalman gec olmuş dedı.

yok kendılıgınden oldu tedavı olmadı.. ama 6 ay sonra oldu 6 ay denedik hep olsun dıye..cok sukur bugüne kısmetmıs..
doktorum da adet duzensızlıgınden dolayı yumurtalman gec olmuş dedı.

Bebeğini sağlıkla kucağına alman dileğiyle senin adına sevindim.

yAslında doktor söylemişti ben anlamamıştım, eczacıda üstüne günde 1 defa yazınca üstüne durmadım saf gibi, ama bana bir yan etki yapmadı evet baş dönmesi,kusma falan yapıyormuş bende birşey olmadı umarım yanlış kullandım diye etkisini göstermezlik yapmaz.

Nasıl ağrı oldumu çok

ağrı olmadı diyemem cnm ama dayanılamayacak kadar değildi
sadece çektirirsen stres yapmadan git stres yaparsan daha çok etkileniyorsun

günaydınnn şekerlerrr :KK3::KK3: kızlarrr gece rüyamda kuzu gördümm ve birde bu sürü içinde bir tane kurt yavrusu gördüm..tabirine baktımmm..
kurt yavrusu evlat ile müjdeye...kuzu ise hamile kadının oğlu olmasına işaret edermişşş çok heyecan yaptımmm acabamı diyeee:KK52:

[QUOiTE=isyan123;34179885]günaydınnn şekerlerrr :KK3::KK3: kızlarrr gece rüyamda kuzu gördümm ve birde bu sürü içinde bir tane kurt yavrusu gördüm..tabirine baktımmm..
kurt yavrusu evlat ile müjdeye...kuzu ise hamile kadının oğlu olmasına işaret edermişşş çok heyecan yaptımmm acabamı diyeee:KK52:
[/QUOTE]

Günaydınnnn hani caydine sen hamileymişsin gibi geliyordu ya artık bana da sen hamişsin gibi geliyor, bende hediyemi isterim.
:KK52::KK52:

X