Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Günayddııın canım.... Kaç ay olmuştu senin deneme? HSG için bana 1 yıl dolsun öyle bakalım dedi dr ilk kez dinlicem çünkü bende tırsıyorum ondan :18::18::18::18:

Bol lokosit enfeksiyon tarzı bişi canım nie birşey demedi ki dr :26::26: Bol bol su içsin belki temizlenir

Canım yanma oluyorsa bol bol su iç... Kisti hiç takma kafana herkeste olurmuş haberimiz bile olmadan adetle gidermiş. :KK15::KK15:

kızz bize günaydınn yokmuuuuu :KK51::KK51::KK51:

Hooopppaaaaa :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: Niye öyle yazıyor ki... Sen bi araştırsana canım forumlardan ilacı... :KK53::KK53:

Biraz araştırdım kiminin doktoru korunun demiş kiminin ki gerek yok hamile kaldığınızı öğrendiğiniz gün bırakın demiş, bnm doktor hiç bişey demedi, korun falan diye bişey demedi

Tüpler açıkmı diye bakacaklar.. Kapalı olanların ağrılı oluyormuş diye bir duyum var.. Bunun dışında anestezi ile bayıltıp yaptıranlar var ama ben bayılamam da .... Bence ilacını kullan biraz daha dene ondan sonra... Sen hangi ildeydin?

tüpler kapalı olan ne kullanınca ağrılı oluyormuş anlamadım ben.

devam canım..c.tesi sabah bir çalışma yaptık ama uzak çalışıoz benim göğüs uçları yüzündennn :KK9::KK9::KK9:

Ayy çok güldürdün beni Allah' da seni güldürsün :KK1:

O zaman gerek yok canım çalışmaya devam

Dimi ya, zaten hastalığım bitti yıkandım paklandım, bu ay geçen ayın acısını çıkarcam dün açılışı yaptık çalışmalara tam gaz devam :KK1::KK1:

Kızlarrr cumartesi günü gittim doktora eşimin sonucuyla benim hormon sonucunu gösterdim, eşinin normal dedi değerleri senin proloktin fazla çıkmış o diğeri vardı ya o az biraz dedi ama önemli olan proloktin dedi. zaten diğerleri çokta önemli değil dedi bana dostinex diye bir ilaç verdi. içinde iki tane hap var zaten o da bitti. adetin 3. günü gene test yaptır proloktine bakalım dedi bir de hsg mi ne istedi rahim filmiymiş tüplere bakacakmış tıkanıklık var mı diye ama sizcede ona baktırmak için az daha beklesem mi, tırsıom ondan da, öyle işte kızlar.

cnm sorunun neydi tam hatırlamıyorum ama hsg den korkacak bişey yok
bilenen çok büyük bir zararı da yokmuş zaten hatta tıkanıklık varsa onu açıp gebeliği kolaylaştırıyormuş tercih senin
ama inan korkacak bişey değil

cnm sorunun neydi tam hatırlamıyorum ama hsg den korkacak bişey yok
bilenen çok büyük bir zararı da yokmuş zaten hatta tıkanıklık varsa onu açıp gebeliği kolaylaştırıyormuş tercih senin
ama inan korkacak bişey değil

Canım sorun yok dedi proloktin biraz yüksek çıkmıştı ilaç verdi. onun dışında birşey yok olmazsa hsg çektir tüplere bakalım dedi.sen yaptırdın mı hiç?

X