Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

tam gaz devamm ama dün akşam ara verdikk kızlar benim göğüs uçlarımm fena cıyor...
dokunamıyorumm ulenn batıyorrrr

Bizde dün akşam ara verdik 1 gün çalışma 1 gün ara bizde... Bugün yumuş günüm olması lazım.. Akıntımda var Akşama tık tıkk

Kııııııssss ne alıcağını düşün bana hahahahaaaa

kızz daha çok erkennnn...bir hamiş kalayımmm alacağımm şeyy belliii buldummmm ama 16.günümde hamiş olmam imkansızzzz
bizde öle 1 gün ara verdik zaten vermesek bile dünkü acıya benden tık tık olmazdııı

Günayydııın cannlarrıımmm

Çalışmalar ne alemde devam değil mi?

hemde tam gaz dün çalışma olması gerekiyodu olmadı kocam gidio spora çok yorulmuş gelir gelmez uyuya kaldı ben de kıyamadım bişi demedim inş.o bozmaz olayı :):)

anammm sen bana öpücükk vermişsinnn yeni gördümmmm

mucukkksssss günaydınn beybimmmmmm...
valla eşim yorgunda olsa kahve mahve kendine getiriyorumm bennnn

napımmm kız kıyamadımmm inş.kaçırmayızzz kahve sevmio sevse enacısından yapım da yokkk bugün fazla fazla çalışırız dünün yerineee

napımmm kız kıyamadımmm inş.kaçırmayızzz kahve sevmio sevse enacısından yapım da yokkk bugün fazla fazla çalışırız dünün yerineee

Hergün çalışmak iyi değilmiş zaten yoruluyormuş spoşlar

Ara verince daha enerjik olurlar

yok fazla çalışmada yok..1 tanecikk yeterr

vallahiii yaa nelerle uğraşıozz haaa korunurkenn o spidermanlar çıksın diye uğraşırdımm...nasılda israfff etmişimm milyonlarsa spidermanııı

ara vermiştik zaten dün olması gerekiyodu hiç bu ayki kadar dikkat etmemiştikk ben daha fazla gerçi de onun için diğer aylara göre daha umutluyumm da bakıcazz...

vallahiii yaa nelerle uğraşıozz haaa korunurkenn o spidermanlar çıksın diye uğraşırdımm...nasılda israfff etmişimm milyonlarsa spidermanııı

aynen ya hepsi boşa gitmişşş ah bileydik bileydikkk :1

Son düzenleme:

aynen ya hepsi boşa gitmişşş ah bileydik bileydikkk :1

Valllaa sormaa.. işte o yüzden evlenince hemen test yaptıracaksın ki ona göre korunacaksın...

Valllaa sormaa.. işte o yüzden evlenince hemen test yaptıracaksın ki ona göre korunacaksın...

aynen şimdi ağustosta kuzenim evlencek yanımda çalışıo..
pko var onda hemde baya ileri düzeyde salak koruncaz diyoo..
bende hee iyi b..k yersin diyorum..
bizde sorun olmadığı halde uğraşıozz sen korunazmazsın diyorumm..kıza karışıyomm vallahşii

Ayyy akıl ver korunmasın sakın... birde onun etkisini atmak için uğraşacak.. Hemen başlasın çalışmalara ve tedaviye

canımcım bak o istemyenlerin daha cbuk oluyoo kac arkadaşım 2-3 yıl istemiyoruz dediyse hamile kldı :)))) acaba diyorum istiyorlarda istemiyoz mu diyorlar ben herkese yaymışım bebek bebek diye diyeeeeeee önüne gelen bebek soruyoo sonrada acır gibi ahh olur inş deyince dahada yıkılıyom acıların çocuğu gibi oldumm :))) keşke bende deseydim istemiyoruz diye... diyorum içimden (((

Ben 1-2 kişi ariç demedim kimseye onlarda sormuyolar pek... Soranlara daha istemiyoruz diorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…