Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

ben bu ay adetten sonra akıntılarım gitmedi hiç sol tarafımda kasığımda yani ağrım da oluo ben hiç bir ilaç kullanmıorum ama bilemedi sen en azından ilaç kullanıonn.

canım yumurtlaman uzun sürmüştür belki..
vajinal akıntı olması iyi diyor doktorlar tabi kaşıntı ve koku olmadıktan sonra..

canım yumurtlaman uzun sürmüştür belki..
vajinal akıntı olması iyi diyor doktorlar tabi kaşıntı ve koku olmadıktan sonra..

yok koku falan yokda yumurtlama zamanım bu aralarda zaten ama adet bitiminden hemen sonra başladığı için kafam karıştı hayırlısı olsunnn ya belkide bebişim vardırrr

Sosyal güvencemiz var çok şükür dün geceden sonra hiç akıntı gelmedi tekrarlarsa giderim. Umarım tekrarlamaz. Bebek çalışmaları yaparken bu akıntı da nerden çıktı şimdi

Sosyal güvencemiz var çok şükür dün geceden sonra hiç akıntı gelmedi tekrarlarsa giderim. Umarım tekrarlamaz. Bebek çalışmaları yaparken bu akıntı da nerden çıktı şimdi

iyi canım ozaman.akıntı kadınların kabusu zaten herkesde oluyor merak etmee bende var geçmedi.

hoşgeldinn kuzumm sen nasılsınnn bizler iyiyiz şükürrr

seni gördüm daha iyi oldum şekerim bu aralar eşimle malum cok sıkıntı cekiyorum o gün nerdeyse birbiimize girdik kaç günden beri büroya ayak basmıyordum şimdi geldim akşam konusucaz şartlarımı koyucam ortaya bakalım dinlicekmi dinlemesse zaten başının etini yerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…