Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

Senin çok oldu mu çekineli? Çünkü çektirdikten sonra hamilelik şansı artıyormuş..

keşkeee ben aralığın 25 inde tedaviye başladım adetim 10 gün gecikmişti hamileyim zannettim doktora gidecektim sabah bir baktım yine hüsran.sonra da tedavi başladı işte.ocağın 2 sinde de hsg çekildi

Ben rapor vereyim...
1. litre çakşır kökü suyu ( eşimin deyimiyle, tadı berbat olduğundan zıkkımın kökü
:76:) bitmiş bulunuyor, bugün yenisi alınacak zamanım olursa tabi...

Ve ben daha soğan kürüne başlamadım..
Keçiboynuzu da orda öyle biri beni kür yapsa diye bekliyor.

He bu arada işlerden güçlerden vs.lerden dolayı sadece haftasonu çalıştık anladınız siz

Son düzenleme:
Selam kizlar bende katilabilir miyim araniza

Tabii ki canım hoşgeldinn İlk sayfaya bir gözat istersen ona göre bilgilerini verirsen bende eklerim seni

Oohhh yarasın şifaa olsunn.. Çakışır kökü suyunu hiç araştırmadım bir bakayım nelere faydalıymış :26::26::26:

Soğan kürüne başla vakit kaybetmeden bence keçiboynuzuna da aynı şekil

Sözde hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş,sperm kalitesini arttırıyormuş, kadınlarda da daha kaliteli yumurta sağlıyormuş ama ben hiç içemedim tadı çok fena.

bende dün çatlatma iğnemi vuruldum.
6 yumurtadan biri çatlamıştı,diğerleri için de iğne yaptı işte...
çalışmalara son gaz devam

slm kızlarr.
caydin, 1i7beni ve diğer arkadaşlar nasılsınız?,
isyan dan haber var mı?

Sllmm canımm hoşgelldiinnn

Hadi bakalım hayırlısı inşallah hayırlı haberler bebek müjdeleri gellllssiiinnnn

Hadi bakalım inş. emeğine değer de hayırlı haberlerle gelirsin...

NEGATİF canım kan testi..
ama adet olmadım halaa off gelse şu kırmızılar artıkkk
İsyan ben senden umutluydum aslında ama napalım ömüzüdeki maçlara bakıcaz artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…