Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

takma kafana hayırlısı olsun ilk kez mi böyle oldu

evet ilk kez böle oldu...
caydinn haklısın canım..stres en büyük bela..
ben 1 ay atra vericem kızlar.. herşeyr..
zatem martta hsg ye gitcektim..1 ay kendimi toplamaya karar verdimmm

canım ne için anestezi oluyorsun kaçırmışım orayı

En güzeli canım... Hiiiç düşünme sil at kafandan.. Mümkünse başka uğraşlar bul eve gidince... Bu ay kafanı dinle, martta hsg ye girersin inşallah o da temiz çıkar.. SOnrası kısmet...

Şu soğan suyu kürünü de dene canım adette düzenliyormuş.. Bitkisel sonuçta zararı yok

Aaa biraz anlatır mısın ? Nasıl acı oluyor mu?

cnm hiç olmuyor desem yalan olur ama katlanamayacak kadar değil.eşinle ilişkiye girerken ağrın oluyorsa onun gibi.kimseyi dinleme bana çok stres yaptırmışlrdı çok acıyor şöyle böyle diye.dediğim gibi ilişkiye girer gibi aynı.rahim ağzına bişey yerleştirip sonra sıvı veriyorlar.sıvı nın hareketlerinin filmini çekiyorlar.tüplerden geçiyor mu diye.ayrıca şunu da söyleyim benimkiler düzgün çıkmadığı için 2 kez çektirdim.

başlıcam canım..şimdi adet olamadım adet oluncamı başlayım yoksa hemen başlasam olurmu acaba :44::44:

Hemen Başlama.... Adet ol.. Benim döngüm 25-26 gün olduğu için ben 5. günde başladım. Senin daha uzun 7. veya 10. gün de başlayabilirsin.. İ.saraçoğlu öyle öneriyor Bakınız Sayfa: 1

Evet ya beni smeer testinde bile çok korkutmuşlardı.. bitmiş ben dr a diyorum ki yaptınız mı ben bişi anlamadım.. Acı eşiğine de bağlı heralde.. :26::26: Dayanabilirim diye düşünüyorum bakalım şu spermiyogram normal çıkarsa nisan mayıs gibi düşünüyorum...

acı eşiğine doğru bağlıdır ama şunu da söyleyim ben kan vermeye dayanamam düşün yani onu çektirdim ama

ayrıca benden önce bunları sonra spermiogramı istemişlerdi:44::44::44:

Ben büyük ısrarla hormon testimi yaptırdım. Dr 1 yıl olmadan olmaz diyordu ısrar ettim istiyorum diye özel hastane olduğu için yapıldı. Devlet hastanesi yapmıyormuş. Çok şükür temiz çıktı Eşin sperm testi yaptırsın 3-4 ay sonra gel hsg çekelim dedi..

anladım canım özel oluğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…