Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

bunların hiçbiri bende yokkkk

​Sağol canım. 2. 10 günlük evresi ne oluyor?

İlk 15 gün içiyorsun regl oluyorsun.. Sonra diğer regline 1 hafta 10 gün kala 2. defa 7 gün veya 10 gün daha içiyorsun. İ.Saraçoğlu böyle öneriyor.. SOnra da havuç ve incir kürüne başlayın diyor...

Hmm Anladım, çok tedaylı bilmiyordum.

günaydın kızlar yeni haftada yeni yeni bebişler bizim olsun inşşşş

Günaydınnnnn. amin aminnnn

Günaydın canım orda pek konuşmuyorlar.. Hakkıcan da ordan buraya geldi.. Hoşgeldin aramıza

sağol cnm hoşbulduk evet hakkıcanı görmüştüm orda
hakkıcan merhaba cnm seninde eşin sperm testi yaptırmıştı sanırım
nasıldı sonuçlar bizde yaptırdık ama anlamıyoruz birşeyden
eşim izin alıp dr ye de gidemiyorum kendi yöntemlerimizle uyguluyoruz birşeyler

Aynen maalesef benmkinde de hız sorunu var bir de dr canlılık oranı da düşük demişti ama 1 ay sonra yeniden yaptır dedi bakalım onu bekliyoruz bizde inşallah iyi çıkar... Bu arada ilk sayfa da bir listemiz var gördün mü ? Seni de ekleyelim oraya

evet evet orda sorulara cvp bulamadık bulamadık

Bende orda burda soru cevaplıyordum. Öyle olacağına dedim kendi topişimi kurim bari

cnm merhaba bizde yaptırdık ama inan bende bişey anlamıyorum bi de test sonucunu almaya eşim yanlız gitmişti doktorda olmaz deyince yıkılmış hiçbişey sormadan gelmiş.hiç hareket yok dediikten sonra kafam yok oldu sanki diyor.diğer söylediklerini hiç anlamadım diyor.ama bu hafta diğer sonuç için beraber gideceğiz ben ne var ne yok sorarım

caydın çok saol cnm çok yardımcı oluyorsun.çok saolll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…