Hamile Kalmak İçin Her Türlü Yolu Deneyenler..

canım allah bilir ama bence aşılaman çok büyük ihtimalle tutar gibime geliyo
kadında sorun yoksa aşılama ve tüp bebekte tutma olasılığı yüksekmiş

inşallah canım hoşbuldumm

Hoşş geldiinn canım.... Uğur getirir sana da inşallah.. İlk sayfadaki bilgilere göz atarsan seni de listeye ekliyelim

Ben folicplus kullanıyorum canım ama i dahakine onu alayım :26::26::26::26:

evet kizlar bu kürü yapin benim yumurtam tembeldi gec adet olurdum bu kür 2.ayda hamile kaldim- normalde kac kiseye söyledim herkes 1.ayda kaldi suanda

çok uykumm varrr

daha dur ne uykular gelicek oturduğun yerde dalıcaksın :=):=) canımcım sen 4 haftalık oldun mu değerin az dı ama daha küçük olmasın.çünkü benim 2000 küsürdü ilk de 5.haftanın içindeydim daha küçük görünmez demişti bana adet biraz daha geçsin demişti doktor yoksa benim doktor mu bilemedi :=(

kızlar sanırım adet oluyorum ben normalde 3 marrtı ama bu sabah sanki oldum sandım wc de koyu sarı akıntı vardı üstüne izmirde aşırı yağış var ıslandım kurumaya çalışıyorum şimdi ama sancım var

canım normalde daha cok yeni ama adet olduğun ilk günden sayıyorlar ya o yüzden böle göünüo canım...bugün uykum yok..dün derste uyuyakaldım tarihte

canım normalde daha cok yeni ama adet olduğun ilk günden sayıyorlar ya o yüzden böle göünüo canım...bugün uykum yok..dün derste uyuyakaldım tarihte

2000 e de 4 56 ya da 4 diyolar ya onu anlamadım da sordum canımm.hadi ya okuladamı gidiyosunn :=):=)

707 YA VARİS çektimm kızlar hepiniz adınaaa

Canım Allah razı olsun

​Tüh inşallah olmazsın.

Caydinn faceden sayfanı beğendim, incelemedeyim.

Ne güzel ya böyle şeylerle uğraşmak, üretmek.

haaa birde kızlar dünden beri sölicemm unutuyorummm..
bana bir arkadalım sölemişti..ilişkiden sonra 15-20 dk ayaklarımı kaldırdım sonra yavaşca sağıma dönüp cenin pozisyonunda yarım saat yattım...bunuda yapın scenin pozisyonu ama tamammı...ve sağ tarafff...

​Bunu da deniycem ne duysak denioz artık zaten, ya bu arada caydin nerde onunda batı geçti , noldu acaba

​Bunu da deniycem ne duysak denioz artık zaten, ya bu arada caydin nerde onunda batı geçti , noldu acaba

dün burdaydı birşey yok dedi ama beklemedeyiz bakalımm..
yapın canım bende yaptım amuda kalmadığım kalmıştı

kızlar baska yöntemler bilan varmı bızde bebiş istiyoruz hayırlısıyla ama henüz olmadı. batıma daha var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…