Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Duası yapılana kadar secdeyi erteleyebilirsin canım eve gidince yaparsın inşallah :)) iyi nöbetler kolay gelsin :*
Hanifenin dedigi gibi sorun etme canim rahat et.uygun zamanda tilavet secdeni yaparsin insallah.benim işlerim vardi o yüzden annemlerden yeni geldim bi de tefriciyem vardi onu bitirdim.sana hayirli işler Rabbim yüzünü güldürsun. Hepinizi cok seviyorum.

Alınan 2
Kalan 39
Kizlar Rabbim duamizi kabul rahimlerimizi salih evlatlarla doldursun.

Amin güzel yüreklim benim ❤
Ben yarın okuyunca bildirim yapicam inşallah :)

Seni cok seviyorum hanifecim inan şu küçücük dunyamda o kadar büyuk yerin var anlatamam sana. Görmesemde herkesi cok seviyorum insallah hayirli haberleri aliriz hepimiz
Canım benim ben de Allah için hepinizi çok seviyorum inşallah o da olacak en bayii vakitte dilden dua elden tesbih Kuran ve dilden istiğfar eksik olmasın ❤❤

Evet site yöneticisi curly aktif değişiklik yapıyor sitede

41 MERYEM SURESI İÇİN LISTEMIZ

LISTEMIZ. İSIMLER

@cibilicibilisaksak06. GAMZE

@Ssy8491. SEHER

@hediye-i rahmet. RUKİYE

@ikraberraol. ÖZLEM

@HemDeliHemAsik. HANİFE

@Tazegelin33. KÜBRA

@muhakemat

@bezginblog. ESRA

@annesinineseri. ESER mazeretli

@Kkles

@Gullbahcemm. TÜLAY mazeretli

@Mirac46

@Hayalimdi gercek oldu HATICE

@hayalalemiveben. MELEK

@miyaww__

@mor tutku

@meleklercenneti

@fatma249

@pembehayaller06. EZGİ

Monalisa09 . ASU

OKUNAN Kardeşimiz hemdelihemasik
HANİFE için

Alınan 3
Kalan 38
Kizlar ben birazdan çıkarım hakkınizi helal edin salih saliha evlatlarımiz olur insallah. Şimdiden Allaha emanet olun.

Diger kizlarin isimlerini bilmiyorum kusura bakmasinlar isimlerinizi belirtirseniz ben dua ederken isimlerle dua ediyom o yüzden isimlerinizi isteyecegim.hayirli geceler. Bi aksilik cikmazsa yarin ki lekelenirim diye korkuyom aksi bisey olmazsa temizlenirsem bilgi gecer okumlarima baslarim Hayirli geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…