Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Ben gamzenin listesini kopyalayip aynen yapistirdim gamze biliyo ben yine listeye bakayim simdi kimsenin hakkina girmeyeyim benden de kaynaklanabilir hakkinizi helal edin

Canım listede kraberraol ile tazegelin arasınd a3 kişi var. onları atladık mı sonra mı okunacak. Bir de hemdelihem aşık arkadaşımız listede yok. onu benim sırama koyup ben sona geçebilirim. Eline emeğine sağlık
Canım o üç kişi daha hiç girmedi gruba o yüzden atladık özlemden sonra hanifeye geçelim o bugün bebeğinin kalp.atisini duyacaktı

Vallaha baktim yine ama gamze en son boyle liste atmiş bende aynini yaptim ara ara hatirlatalim die caba harciyom zaten gamzede yoğun bi de interneti bittiydi die herkes ara arada olsa sayfa atladikca liste belirginleşsin die ben de katkida bulunuyom. Ama gamze gelince bi kontrol eder ona gore ilerleriz simdilik boyle devam edelsin gamze bakar aksam insallah

Canım o üç kişi daha hiç girmedi gruba o yüzden atladık özlemden sonra hanifeye geçelim o bugün bebeğinin kalp.atisini duyacaktı

Hımm anladım canım. Tazegelin Hanife arkadaşımız mı oluyor. Bir de Hem Deli Hem Aşık arkadaşımıza hiç okunmadı daha önce benim yerimle onu değiştirebilirsiniz. Ben artık 1 yıl sonra falan başlayacam yeni tedaviye. Onu benim yerime alın beni de sona alın isterseniz

Tamm canim yapalim sorun degil tazegeline niyet edildiyse hakka girmeyeyim simdi helalik varsa herkesin yazayim sorun olmasin

Tazegelin kubra oluyo hemdelihemasik hanife oluyo melekcim bi ben listeye bakayim dedigin gibi yapalim ama tazegelin kubraya niyet edildiyse hakka girerim o yuzden olmazsa benim yerime koyalim sorun degil hanifeyi

Tazegelin kubra oluyo hemdelihemasik hanife oluyo melekcim bi ben listeye bakayim dedigin gibi yapalim ama tazegelin kubraya niyet edildiyse hakka girerim o yuzden olmazsa benim yerime koyalim sorun degil hanifeyi

Ha pardon isimleri karıştırdım. Hanife ile benim yerimi değiştir. Beni en sona al. Hanifeye hiç okunmadı çünkü. Dedim ya benim tedavime daha çok var. Benim aciliyetim yok şu anda. Meşgul ettim seni de hakkını helal et.

Hanife kardeşimiz icin
Alinan 1
Kalan 40

Kizlar aldikca alinan kacsa onu ve kalani yazalim ki gamzede gelince onada kolaylik olur.
Rabbim kardesimize hayirli haberlerle buradan sağlikliyiz demesini Rabbim nasip etsin insallah

X