Hamile Kalmak Için 41 Meryem Suresi

Doktir çocuğun olmaz deyip bu dua çocuğu olan kaç kişi var aranızda, bunu moral için soruyorum doktirlar bana cocugun olmaz dedi menopoz başladı horminlar alt üst sdet olmuyorum. Ama bu sitede Meryem suresini 41 kez okunacagini okudum. Bene başladım 14. gundeyim Yasinde okuyorum Umreden meyve geldi onuda yaptım benimki zor gibi ama cocuk olmasada beni psikolojik olarak çok olumku etkiledi. Çok rahatladım artık eskisi kadar uzulmuyorum. Isteyen herkese öncelikle hayırlı ise Allah çocuk nasip etsin.....AMINNNN.....

41 Meryem Suresi Icin ;

LISTEMIZ
C cibilicibilisaksak06
Hercai91
@hediye-i rahmet
ikraberraol
M Mehlikara
@RuveydaCihad
H Harwey
Mammamia2
muhakemat
bezginblog
annesinineseri mazeretli
K Kkles
Gullbahcemm (Mazeretli)
@Mirac46
@Hayalimdi gercek oldu (Mazeretli)
H hayalalemiveben
miyaww__
mor tutku
meleklercenneti
F fatma249
P pembehayaller06
Monalisa09

OKUNAN ÜYEMIZ ikraberraol ÖZLEM

KALAN 3

Kizlar yarin mazereti olmayanlar okuyabilirseniz okuyup bagışlayalim yarin cuma biliyosunuz ezan okunduktan sonra aksama kadar dua edin yarin kendiniz icin mumin kardesiniz icin isteyin aksam ezanina kadar hangi saat dilimi ise o saatte dualar kabul olunuyor bunu unutmayin.

Yarin cuma biliyosunuz kizlar. Yarini iyi degerlendirin yarin belki bircok kardeşimiz hamile kalacak.Kul dunya işine kendini veriyo ticaretle ugraşiyorlar fakat peygamberimiz fatıma annemize ey fatima cuma gunu iyi degerlendir demiş yarin affimizi isteyin cunku gunahlarimizda hacetlerimize engel hayirda kalalim insallah.hayirli geceler

1 tanede ben alayim yarin okurumm kalan 2

Kızlar beni az idare edin mazeretim geçti. Eşim göreve gidiyor pazartesi biraz onunla ilgilrnecem sonra tekrar yazarım dua edin nolur.şu mübarek günde sağ salim gidip dönsün.rabbim emanetcisi olsun insallah.allahım tüm askerlerimizi korusun

Aminnn RABBIM mehmetçiğimizi TÜRK ordusunu zaferle mükafatlandirsin INŞAALLAH biz rahat yatağimizda önce ALLAH'IN sonrada askerlerimiz sayesinde yatiyoruz

Kalbini ferah tut canım ben de asker eşiyim inşallah sıkıntısız döner

Aminnn RABBIM mehmetçiğimizi TÜRK ordusunu zaferle mükafatlandirsin INŞAALLAH biz rahat yatağimizda önce ALLAH'IN sonrada askerlerimiz sayesinde yatiyoruz
Inşallah sapa sağlam dönerler .Esim gidince herşey duruyor sanki.Dua edip duruyorum ne yemek ne içmek ne gezmek uyku bile yok 2 gündür.sürekli uyanıyorum.uykudan.allahım bekleyisimixi hayirlica donmeleriyle mukafatlendirsin

Amin INŞAALLAH... sen tek başına gönderiyorsun eşini gelişini iki kişi olarak karşılarsınız INŞAALLAH hamile olsursun eşini sevindirirsin ALLAH'IN izniyle

Amin insallah hepimiz Eşlerimize baba oluyosun hayatim demeyi nasip etsin.
Kizlar Rabbim size eslerinizi sag saglim kavustursun insallah Allaha emanet edin Rabbim emaneti size geri verir.hayirli cumalar

CAnım umreden gelen meyvenin adı nedir

Canım listede kraberraol ile tazegelin arasınd a3 kişi var. onları atladık mı sonra mı okunacak. Bir de hemdelihem aşık arkadaşımız listede yok. onu benim sırama koyup ben sona geçebilirim. Eline emeğine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…