hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

senide korkuttum galiba...evet canım bazı hastalar ilaca aşırı cevap veriolar..ben önceki ayda aynı iğneyi ökullanmıştım ama hiç yumurtam olmamıtı.bu ay aşırı oldu be çok büyüdü.kan değerimde çok yükseldi.ve bunların hepsi bir günde oldu...hipersitümilasyon diolar.araştırabilirsinn..şimdi iyiyim ama kefeni yırttım sen korkma ama herkese aynı şey olcak die bişi yokki
korkmadım desem yalan olur canım ya. daha 2 ay önce bi ablamızı karnındaki bebeği yüzünden kaybettik. böyle olunca eşim zaten çok hevesli değildi, hepten uzaklaştı çocuk fikrinden. herhangi olumsuz bir durumda tamamen iptal olabilir yani benim bebek hayallerim :KK43: baktım biraz netten düşük bir ihtimalmiş ama senin şansın yokmuş sanırım. ne diyim Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Hiç belli olmaz canım vakti saati geldiyse sen ne kadar olmaz desen de olur.Bence hemen test yapma.Günün geçsin mesela ayın 5indeyse adet günün 7sinde falan yaptır.Ama kn testi yaptır idrarla uğraşma.Çümkü idrarda negatif çıksa da hala bir umut oluyor içimizde paşa paşa gidip kan testi yaptırıyoruz.Sen bu ay hamile kalmış ol hemen gidip o karışımdan alıcam.Yemediğim karışım kalmasın, yemeyince eksik hissediyorum kendimi:KK1:

bence sen al o karışımdan ilk başta miden almıcak çok iğrenç ama bak bana ne kadar fayda etti:))tahminimden çok işe yaradı.tabi incirde kaynattım ben...sende yap tatlım.12 tlydi aktardan aldım ben..florest hayıt tohumlu..dene derim ben..ya bi haftalıkken kan testinde çıkarmıki..çok umutlandım biliomusun...eeee nede olsa 18 tane yumurtam vardı biri tutmasa biri tutar diodum..çatladınıda hissettim bi çatlama sesi duymadım o kadar sancım oldu yani..ne biliyim ya olmucanı bile bile umutlanmak çok zor bişi.bu arada ben bu ay baya tesbih falanda çekmiştim..meryem sursini çok okudum...1000 kişi yasin okudu bana..kafayı yedimi düşünüodu etrafımdakiler...bence dua çok önemli.yer gök dua sonuçta..rabbim dualarımızı geri çevirmez ben inanıorum..

korkmadım desem yalan olur canım ya. daha 2 ay önce bi ablamızı karnındaki bebeği yüzünden kaybettik. böyle olunca eşim zaten çok hevesli değildi, hepten uzaklaştı çocuk fikrinden. herhangi olumsuz bir durumda tamamen iptal olabilir yani benim bebek hayallerim :KK43: baktım biraz netten düşük bir ihtimalmiş ama senin şansın yokmuş sanırım. ne diyim Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

amin canım inşallah senin bbaşına gelmez..ama olurda gelirse eşine bunu fazla belli etme derim ben.çünkü drlar sürekli seni gözetim altında tuttukları için erken farkediolar ve gerekeni yapıolar..burda dr çok önemli..ben her gün gidiodum taş çatlasın 2 güne çağırıodu..anlıcan sürekli takibindeydim.bazıları varki iğneyi 4-5 gün vuri şu gün gel diolar..bana öle deseydi eğer ben yırtamazdım.sıkma canını bişi olmuyo.bende saflık edip eşime söledim işte şimdi gitmemi istemio.keşke sölemeseydim

bence sen al o karışımdan ilk başta miden almıcak çok iğrenç ama bak bana ne kadar fayda etti:))tahminimden çok işe yaradı.tabi incirde kaynattım ben...sende yap tatlım.12 tlydi aktardan aldım ben..florest hayıt tohumlu..dene derim ben..ya bi haftalıkken kan testinde çıkarmıki..çok umutlandım biliomusun...eeee nede olsa 18 tane yumurtam vardı biri tutmasa biri tutar diodum..çatladınıda hissettim bi çatlama sesi duymadım o kadar sancım oldu yani..ne biliyim ya olmucanı bile bile umutlanmak çok zor bişi.bu arada ben bu ay baya tesbih falanda çekmiştim..meryem sursini çok okudum...1000 kişi yasin okudu bana..kafayı yedimi düşünüodu etrafımdakiler...bence dua çok önemli.yer gök dua sonuçta..rabbim dualarımızı geri çevirmez ben inanıorum..

İnternet sitesinden bakmıştım yarın buradaki aktarlara bakayım var mı? Peki ne zaman başlanıyor buna adetin bitince falan mı? Günün geçince 1 haftalık olmuyor ki canım yumurtlama gününden falan hesaplanıyor sanırım bence varsa çıkar. 41 meryem suresi okumuştum be de tesbihler çektim ama vakti saati değil demek ki. Bana birisi 70000 Fatiha oku ya da okut demişti ama ona başlayamadım bir de Fetih suresini dediler.Rabbim ettiğin duaları kabul etsin inşallah.Cümlemizinkini de

İnternet sitesinden bakmıştım yarın buradaki aktarlara bakayım var mı? Peki ne zaman başlanıyor buna adetin bitince falan mı? Günün geçince 1 haftalık olmuyor ki canım yumurtlama gününden falan hesaplanıyor sanırım bence varsa çıkar. 41 meryem suresi okumuştum be de tesbihler çektim ama vakti saati değil demek ki. Bana birisi 70000 Fatiha oku ya da okut demişti ama ona başlayamadım bir de Fetih suresini dediler.Rabbim ettiğin duaları kabul etsin inşallah.Cümlemizinkini de

canım ben onu fatiha diilde ihlas die biliorum...zekeriyye duası var günde 71 kere çekiosun tek bi ayet onuda yapabilirsin...eğer hamileysem hemen girip burda açıklıcam:))ne kadar hayalperestim dimi...ama bi hafta daha bekliyip öle test yapcam bakalım belki o arada adet olurum hiç gerek kalmaz teste falan..kısmet olacakla öleceğin önüne geçilmez..rabbim hayırlısından versin..hepimize

:KK49:
çok sevinirim canım ya

:18: canım ben de yaklaşık 1,5 yıldır klomen , serophene kullanıyorum en son geçen ay da klomen + çatlatma iğneleri yapıldım..ama sonuç yine olumsuz... aşılama istiyorum ancak dr bi kaç ay daha deneyelim sonra aşılamayı düşünelim dedi... çok üzülüyorum.... dua edelim arkadaşlar birbirimize :2: :KK5: :KK53:

:18: canım ben de yaklaşık 1,5 yıldır klomen , serophene kullanıyorum en son geçen ay da klomen + çatlatma iğneleri yapıldım..ama sonuç yine olumsuz... aşılama istiyorum ancak dr bi kaç ay daha deneyelim sonra aşılamayı düşünelim dedi... çok üzülüyorum.... dua edelim arkadaşlar birbirimize :2: :KK5: :KK53:
selam canımcım. ben de yeni başladım tedavilere ama dr um 3 er kez denicemizi sonra aşılamaya geçicemizi söyledi. bir buçuk yıl çok uzun bir süre değil mi ?

durumumuz birebir aynı canım? şuan ne durumdasın merak içindeyim

cnm kan testi yaptım negatif çıktı... doktoruma gittim adam daha bana clomeni 1 y uygulamış... senin doğal yolla cocugun olmaz dedi... aşılama yapmalıyız dedi... doktoru değiştim dün gittim kontrole bana glukofen, vitamin hapı hem folikasit verdi... 3 ay kullan dedi belki hamile olarak dahi gelebilirsin dedi... sanırım bu haplar hormonları dengeye koymak için falan... allah yardımcımız olsun

ben hiç bu şekilde tedavi olmadım yaaa...hemen yumurta takibine başlandı aşılama için.drum aşılama dedi.kendinizde isteyebilirsiniz aşılamayı...1 yıl korunmasız ilişkiye rağmen gebe kalamayanalara zaten kendileride dio...bu kadar yumurtlama tedavisinin sonunda aşılama olsa daha iyi olur

slm kızlar uzun bi aradan sonra ben geldim nasılsınız neler oldu gelişmeler var mi?

Canımmm neeleresin sen yoksun ne zamandır.Özledik valla.
Bizim açımızdan pek de olumlu gelişmeler yok.Hala herkes bebe yapmak için uğraşmak da:KK1:
Sen nasılsın var mı gelişmeler?

hoşgeldin canım nerelerdesin..bende seni mrk ediodum..hamile kaldıda bizi unuttu heralde dedim

yok kız ne hamile kalması nerde bende o şans:) ilaçlara devam çalışma zamanı da bitti bekliyoruz öyle :) ne iyi ne kötü gelişme var siz de iyi kötü gelişmeler var mi ne olur guzel haberler verin :)

Canımmm neeleresin sen yoksun ne zamandır.Özledik valla.
Bizim açımızdan pek de olumlu gelişmeler yok.Hala herkes bebe yapmak için uğraşmak da:KK1:
Sen nasılsın var mı gelişmeler?

bende iyiyim canım ya sen nasılsın hiç bi gelişme yok adet gününü bekliyorum ilaçlara devam tek gelişme iyi bi doktor buldum daha gitmedim bir ay daha bu ilaçları kullanıp olmazsa gideceğim siz ne yaptıniz

bende iyiyim canım ya sen nasılsın hiç bi gelişme yok adet gününü bekliyorum ilaçlara devam tek gelişme iyi bi doktor buldum daha gitmedim bir ay daha bu ilaçları kullanıp olmazsa gideceğim siz ne yaptıniz

Valla bende hiç gelişme yok ot çöp ne bulduysam içtim bir sürü macun yedim ama adet bile olamadım.Sonra mecbur doktorun verdiği söktürücüyü kullanmaya başladım.İlaç bitince adet olmayı bekliyorum ayın 18i gibi de doktora giderim artık bir de bulabilirsem evrem'in kullandığı florest macundan kullanacağım.
Doktor bulman iyi olmuş aa inşallah gitmene gerek kalmaz:KK1:

yok kız ne hamile kalması nerde bende o şans:) ilaçlara devam çalışma zamanı da bitti bekliyoruz öyle :) ne iyi ne kötü gelişme var siz de iyi kötü gelişmeler var mi ne olur guzel haberler verin :)

yok kız güzel gelişme falan..benim durum çok karışık oldu bu ay..önceki sayfalara girdiysen okumuşsundur.ohss oldum aşılamam iptal oldu..normalde bugün adet olmam lazım ama daha olmadım
kokohantes...ya benim adetim gelmedi bi türlü...yumurtalarım büyüdü çatladı adet görmem lazım dimi...bi kaç gün pembemsi azcık akıntım oldu..acaba hamilemiyimki..çevremdekiler yerleşme kanamasıdır diolar.dün netten biraz araştırdım gerçekten gebelik ilk oluşmaya başladında böle akıntılar oluyomuş.umutlanmakta istemiorum ama.bilemiorum ya.çok heyecanlıyım olabilirmi dersiniz..ya ben bide nasılsa bişi yokdtur die temizliğe kalkıştım.duvarları falan sildim.caömlar perdeler..ayyy bide hamileysem o bebe gitmiştir ya...test yapcam ama belli olmaz tek çizgi görmek istemiorum.normalde geçen ay bugün adet olmuştum.ama o akıntıdan eser yok şimdi

yok kız güzel gelişme falan..benim durum çok karışık oldu bu ay..önceki sayfalara girdiysen okumuşsundur.ohss oldum aşılamam iptal oldu..normalde bugün adet olmam lazım ama daha olmadım
kokohantes...ya benim adetim gelmedi bi türlü...yumurtalarım büyüdü çatladı adet görmem lazım dimi...bi kaç gün pembemsi azcık akıntım oldu..acaba hamilemiyimki..çevremdekiler yerleşme kanamasıdır diolar.dün netten biraz araştırdım gerçekten gebelik ilk oluşmaya başladında böle akıntılar oluyomuş.umutlanmakta istemiorum ama.bilemiorum ya.çok heyecanlıyım olabilirmi dersiniz..ya ben bide nasılsa bişi yokdtur die temizliğe kalkıştım.duvarları falan sildim.caömlar perdeler..ayyy bide hamileysem o bebe gitmiştir ya...test yapcam ama belli olmaz tek çizgi görmek istemiorum.normalde geçen ay bugün adet olmuştum.ama o akıntıdan eser yok şimdi

Canım senin adet günün bugündü değil mi? Pazartesiye kadar olmazsan pazartesi sabah git hemen kan testi yaptır idrarlar falan uğraşma öğleden sonra alırsın sonuçları.Çok kaptırma kendini ama umutsuz da olma.Ve lütfen pazartesiye kadar temizliği flan bırak eger yoksa devam edersin temizlik kaçmıyor ya:KK52:
nasılsınız kızlar uzun zamandır yokum güsel bi gelişmede yok galibaaa

Valla boşluyorsunuz bu topiği özlüyoruz:KK1:
Güzel bir gelişme yok şimdilik ama evrem'den güzel haberler bekliyoruz inşallah

X