hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

Kızlar ya yakında şu facebook'u kapatıcam nerdeyse.Bugün bir arkadaşımın hamile haberini bir arkadaşımın da doğum haberini aldım.Fesatlık değil ama kıskandım ya. Çok istedim benim de olsun:KK43:

Son düzenleme:
al benden de o kadar bizim gibi böyle çabalayip da hamile kalsalar çok seviniyorum ama ilk ay dan hamile kalanlara deli oluyorum elimde değil bi de istemiyorduk dediler mi saç baş yolasim geliyo:)

Kızlar ya yakında şu facebook'u kapatıcam nerdeyse.Bugün bir arkadaşımın hamile haberini bir arkadaşımın da doğum haberini aldım.Fesatlık değil ama kıskandım ya. Çok istedim benim de olsun:KK43:

bitanemmm üzülme kıyamam sana yaaa...elbet bizimde olcak..inşallah senin şöyle tontoş bi oğlun olurda sende pipisinin resmini koyarsın onlar çatlar:))

al benden de o kadar bizim gibi böyle çabalayip da hamile kalsalar çok seviniyorum ama ilk ay dan hamile kalanlara deli oluyorum elimde değil bi de istemiyorduk dediler mi saç baş yolasim geliyo:)

kız bende şu kontrol hapını bi gün içmedim o gün kalmışım diyenlere gıcık oluyorum..bende onları yolasım gelio..hele bide döşeğinde kalmış diolar ya fıtık oluyorum..insan yumurtlama gününü nası denk getirir ya biz kaç senedir getiremedik..

kız bende şu kontrol hapını bi gün içmedim o gün kalmışım diyenlere gıcık oluyorum..bende onları yolasım gelio..hele bide döşeğinde kalmış diolar ya fıtık oluyorum..insan yumurtlama gününü nası denk getirir ya biz kaç senedir getiremedik..

bana da 16 mayıs da 11
ay olacak evleneli bi türlü tutmuyo ya rüyalarım da görüyorum hamile olduğumu çok etkileniyorum ne zaman o duyguyu yaşayacağız of of

bana da 16 mayıs da 11
ay olacak evleneli bi türlü tutmuyo ya rüyalarım da görüyorum hamile olduğumu çok etkileniyorum ne zaman o duyguyu yaşayacağız of of

sabret canım o günde gelecek inşallah senib daha bi senen dolmamış.ben 3e giriorum 2 bitti.aslında sen kafanı biraz rahatlatabilsen kendiliğinende olur bence..gerçi sende bide kaynana vardı dimi kafa nası rahatlasın

canım benim çıkmam lazım kendine çok iyi bak üzme kendini olurmu...herşey düzelecek..bu günleri hatırlamıcak bile...

galiba haklısın rahim filminden cok korkuyorum bahane arıyorum sanki olsunda istiyorum durumum elhamdullillh var yatmadan meryem suresi ve lokman suresi bol bol dua ediyorum gün içerisnde fetih suresi okuyoum işte rabbim geciktirmeden versin inşallah aminnn

allah kabul etsin canım rahim filminden hiç korkma adet sancısının biraz şiddetlisi 1,2 dk sürüyo sonra geçiyoo :) korkma

sabret canım o günde gelecek inşallah senib daha bi senen dolmamış.ben 3e giriorum 2 bitti.aslında sen kafanı biraz rahatlatabilsen kendiliğinende olur bence..gerçi sende bide kaynana vardı dimi kafa nası rahatlasın[/QUOTE evet kaynanam var ay yüzünü görünce şeytan görmüş gibi oluyorum ya tövbe tövbe elimde değil inşallah olur ya rahim filmi çektiremem doğru dürüst igneleri alamam maddiyat kısıtlı kredi çektik 2 yılı beklicem film için tedaviler için daha kötü ışte herşey üst üste geliyo

Benim pek kıymetli eltimin 6 tane çocuğu var.Korunmadığı ilişkide hamile kalıyor nasıl yumurtalıkları varsa.Ben 5 sene oldu 1 tane bile yapamadım.Bizim sülale pek bir doğurgan bazen diyorum onlara artık yeter hepiniz doğuracağınız kadar doğurdunuz bi müsade edin artık sıra bende diyorum:KK52:

bitanemmm üzülme kıyamam sana yaaa...elbet bizimde olcak..inşallah senin şöyle tontoş bi oğlun olurda sende pipisinin resmini koyarsın onlar çatlar:))

Allah mı söyletti kız.Oğlumuz olursa %90 ismi bile belli eşim daha çok kız hayali kuruyor ama benim için farketmez sağlıklı olsun, kucağıma alayım da kızı da erkeği de bir benim için
Allah'ım sıpa inat etmese bir gelse nasıl kıymetli bir çocuk olacak haberi yok.Hrkes hayalini kuruyor,o gelince neler yapacağını planlıyor bizim sıa yok ortalıkta:KK52:

Canım senin adet günün bugündü değil mi? Pazartesiye kadar olmazsan pazartesi sabah git hemen kan testi yaptır idrarlar falan uğraşma öğleden sonra alırsın sonuçları.Çok kaptırma kendini ama umutsuz da olma.Ve lütfen pazartesiye kadar temizliği flan bırak eger yoksa devam edersin temizlik kaçmıyor ya:KK52:

Valla boşluyorsunuz bu topiği özlüyoruz:KK1:
Güzel bir gelişme yok şimdilik ama evrem'den güzel haberler bekliyoruz inşallah

hadi inşallah yüzümüz gülsün yaaa

sabret canım o günde gelecek inşallah senib daha bi senen dolmamış.ben 3e giriorum 2 bitti.aslında sen kafanı biraz rahatlatabilsen kendiliğinende olur bence..gerçi sende bide kaynana vardı dimi kafa nası rahatlasın[/QUOTE evet kaynanam var ay yüzünü görünce şeytan görmüş gibi oluyorum ya tövbe tövbe elimde değil inşallah olur ya rahim filmi çektiremem doğru dürüst igneleri alamam maddiyat kısıtlı kredi çektik 2 yılı beklicem film için tedaviler için daha kötü ışte herşey üst üste geliyo

canım benim rahim filmini mutlaka çektir.devlet hastanesinde çektir.ben öle yaptım..öyle çok korkulacak bişi diil hayatım merak etme..belki çok basitçe çözülebilecek bi sorunun vardır..benim bi komşum var dört sene olmamış çocuğu..senin gibi tedavi görüomuş en son drunu değiştirmiş.dr direk ilk muayenede filmi istemiş.ve çekilince sadece rahminde perde olduğu ortaya çıkmış.küçük bi ameliyattan sonraki ay hamile kalmış..işini şansa bırakma bitanem.çektir yine klomenle devam edersin.kolay diil ilaçları alabilmek.ben bu ay 5 kutu iğne aldım devlet karşılıo güya ama ben 750tl verdim git gel hastaneye bir buçuk milyara patöladı 3 haftada.sonuç fıssss yine..şu dört ayda 4-5 milyar harcadım.özele gitsem tahmin bile edemiorum masrafı..benim evim şehir merkezine uzak git gel benzin.genelde annemlerde kaldım ama yinede gelip gittim eviöme..allah kolaylık verir inşallah..cadı kaynanan yardımcı olmuyo dimi

Allah mı söyletti kız.Oğlumuz olursa %90 ismi bile belli eşim daha çok kız hayali kuruyor ama benim için farketmez sağlıklı olsun, kucağıma alayım da kızı da erkeği de bir benim için
Allah'ım sıpa inat etmese bir gelse nasıl kıymetli bir çocuk olacak haberi yok.Hrkes hayalini kuruyor,o gelince neler yapacağını planlıyor bizim sıa yok ortalıkta:KK52:[/QUOTE]

içime doğdu kız...senin oğlun olcak allahın izniyle.bak o zaman resim olayını unutma..hatrım için koy resmini olurmu:))ben ta düğününü askerlini sünnetini bile planladım...napıyım boş boş insanın canı sıkılıo..bari hayal kuralım dimi ama

Allah'ım sıpa inat etmese bir gelse nasıl kıymetli bir çocuk olacak haberi yok.Hrkes hayalini kuruyor,o gelince neler yapacağını planlıyor bizim sıa yok ortalıkta:KK52:

içime doğdu kız...senin oğlun olcak allahın izniyle.bak o zaman resim olayını unutma..hatrım için koy resmini olurmu:))ben ta düğününü askerlini sünnetini bile planladım...napıyım boş boş insanın canı sıkılıo..bari hayal kuralım dimi ama[/QUOTE]

Günaydın tatlım
Koyarım kız resmini niye koymayayım millet her şeyini koyuyor ben pipisini mi koymayacağım:KK1: Benim olmayan bebemin bebek mevlüdünde dağılacak bebek çikolatalarının konsepti bile hazır.Annem ördü 150 adet minik minik yelek içine çikolatalar koyup misafirlere dağıtıcaz kurdeleyle bağlayıp:KK8: KArdeşim gitmiş mobilyalarını falan beğenmiş abla bi hamile kal hemen alıcam her şeyini diyor.Sıpa anneanne ve teyze yönünden ne kadar şanslı onlar sayesinde krallar gibi yaşayacak ama haberi yok:KK52:

evet kaynanam var ay yüzünü görünce şeytan görmüş gibi oluyorum ya tövbe tövbe elimde değil inşallah olur ya rahim filmi çektiremem doğru dürüst igneleri alamam maddiyat kısıtlı kredi çektik 2 yılı beklicem film için tedaviler için daha kötü ışte herşey üst üste geliyo

Canım evrem'in dediği gibi hiç bekletme rahim filmini.Hangi şehirdesin bilmiyorum ama iyi bir devlet hastanesine git çektir. Benim doktorum anestezili dedi ben o yüzden anestezili çektirdim ama anestezisiz çektirenler de var.KOrkma benimki biraz şımarıklıktan.Belki film çektirince başka bir şeye gerek bile kalmaz

Son düzenleme:
Canım evrem'in dediği gibi hiç bekletme rahim filmini.Hangi şehirdesin bilmiyorum ama iyi bir devlet hastanesine git çektir. Benim doktorum anestezili dedi ben o yüzden anestezili çektirdim ama anestezisiz çektirenler de var.KOrkma benimki biraz şımarıklıktan.Belki film çektirince başka bir şeye gerek bile kalmaz

devlet hastahanesin de ne kadara çekiyolar

X